Your Cart

وردا-varda

Brand: وردا-varda :: سرکه خانواده کوچک وردا 2 لیتر
بساط ترشی انداختن یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات هر خانه‌ای در ایران است، انواع سبزیجات با عطر فلفل و سیرو خانواده‎‌هایی که مشغول آماده کردن شیشه‌هایی هستند که در طول زمستان یکی از دورچین‌های مورد علاقه غذاها محسوب شده وطرفداران زیادی دارد. ماده اصلی که در بین نقش نگهدارنده طبیعی داشته و چاشنی و مزه..
18,150 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه تقطیری سفید وردا 500 گرم
تهیه ترشی در خانه یکی از اتفاقات هیجان انگیزی است که رنگ و طعم را مهمان سفره‌هایمان می‌کند، البته در این زمینه هم باید ریسک پذیر بود و از مواد جدید در آماده‌سازی ترشی‌ها استفاده کرد. اما نکته مهم انتخاب سرکه‌ی باکیفیت است. برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید..
6,980 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه تقطیری کاراملی وردا 500 گرم
اگر یک نصفه کلم قرمز در خانه دارید که نمی‌دانید باید با ان چه کار کنید و در حال پلاسیدن است بهترست به فکر ترشی انداختن آن باشید کافیست که تنها برای خرید سرکه کوچک مقرون به صرفه اقدام کنید.برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید انواع سرکه را به دلیل تنوع بالایی ..
6,980 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه سیب وردا 2000 گرم
شاید اولین چیزی با شنیدن نام سرکه به ذهن همگی ما خطور کند دبه‌ها و شیشه های ترشی مادرمان باشد که هر سال پاییز و زمستان جلوه و عطر عجیبی به خانه و سفره‌ها می بخشید؛ اگر شما هم به دنبال سرکه‌ی سیب سالم و مرغوب هستید تا ترشی خانگی درست کنید یا از خواص آن بهره ببرید، برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در ای..
24,000 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه بالزامیک وردا 250 میلی لیتر
امروز بیش از گذشته مزه دار کردن غذاها، پیش غذاها و دسرها اهمیت پیدا کرده اند و باعث گرایش به سمت چاشنی ها و افزودنی ها شده که نقش مهمی در این امر را ایفا می‌کنند. انواع مختلف سرکه در این بین نقش پررنگی دارند، که البته به علت ناشناس بودن کمتر مورد توجه بوده اند، بالزامیک از این دسته است که کم کم در ح..
29,800 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه وردا 1 لیتر
میوه‌ها هم علاوه بر سبزیجات و صیفی جات قابلیت تبدیل شدن به ترشی‌های خوشمزه را دارند بار یاین کار کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید تنها کافیست که سرکه‌ی خوبکه نگهدارند و طعم دهنده‌ اصلیست انتخاب کنید و دست به کار شوید. برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید انواع س..
12,100 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه خانواده وردا 3500 گرم
یکی از هنرهای ما ایرانیان در آشپزی تهیه ترشی از انواع سبزیجات و حتی میوه‌هایی است که در دسترس ماست اما فراموش نکنیم که ماده اصلی که در این بین نقش نگهدارنده طبیعی داشته و چاشنی و مزه دهنده نیز به شمار می‌رود سرکه است. برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید انوا..
29,800 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه بالزامیک وردا 500 میلی لیتر
امروز بیش از گذشته مزه دار کردن غذاها، پیش غذاها و دسرها اهمیت پیدا کرده اند و باعث گرایش به سمت چاشنی ها و افزودنی ها شده که نقش مهمی در این امر را ایفا می‌کنند. انواع مختلف سرکه در این بین نقش پررنگی دارند، که البته به علت ناشناس بودن کمتر مورد توجه بوده اند، بالزامیک از این دسته است که کم کم در ح..
44,800 تومان
سرکه سیب تخمیری وردا 500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: وردا-varda :: سرکه سیب تخمیری وردا 500 میلی لیتر
چاشنی ها علاوه بر اینکه که طعم‌دهنده‌های فوق العاده ای هستند یک نگهدارنده قوی و ضد میکروب نیز به شما رمی‌روند به همین دلیل خرید انواع سرکه برای درست کردن ترشی‌ها در برخی فصول، اگر شما هم به دنبال یک مارک معروف و مطمئنید تا بتواند یک چاشنی خوش طعم و با ماندگاری بالا که با تمامی موازین بهداشتی تهیه گر..
19,800 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)