Your Cart

مسواک و نخ دندان

Brand: فورامن-foramen :: نخ دندان سوپر سدا فورامن 25 متر
معرفی نخ دندان سوپر سدا فورامن:حفظ بهداشت دهان و دندان و داشتن لبخندی زیبا تنها در گرو خرید مسواک خوب یا بهترین خمیردندان نیست بلکه ابزار دیگری نیز وجود دارد که با کمک آنها می‌توان این کار را به صورت کامل انجام داد، از جمله خلال‌دندان، دهانشویه و نخ دندان. البته انتخاب نخ دندانی که مناسب باش..
24,500 تومان
Brand: سیگنال-signal :: مسواک نرم مخصوص کودکان از اولین دندان سیگنال
همانطور که والدین به شیرخشک و سرلاک، بهترین پوشک نوزاد  و سایر لوازم مورد نیاز کودک خود بسیار توجه می‌کنند، باید جهت حفظ بهداشت و سلامت دهان و دندان آنها از زمان رویش دندان‌های شیری تا  اصلی اهمیت فراوانی قائل شوند. انتخاب مسواکی مرغوب و خمیردندان مناسب ساختار دندان و لثه‌های کودک نیا..
23,500 تومان
Brand: فورامن-foramen :: نخ دندان cinta dontal extra plana فورامن 25 متر
معرفی نخ دندان cinta dontal extra plana فورامن 25 متر:حفظ بهداشت دهان و دندان و داشتن لبخندی زیبا تنها در گرو خرید مسواک خوب یا بهترین خمیردندان نیست بلکه ابزار دیگری نیز وجود دارد که با کمک آنها می‌توان این کار را به صورت کامل انجام داد، از جمله خلال‌دندان، دهانشویه و نخ دندان. البته انتخاب..
19,600 تومان
Brand: سیگنال-signal :: مسواک متوسط vertical expert سیگنال
همه‌ی ما از بچگی با مسواک و خمیر دندان رابطه‌ی جدایی‌ناپذیری داشته ایم. داستان‌هایی که پدر و مادر و حتی معلم‌هایمان از عدم استفاده از مسواک‌هایمان برای‌مان تعریف کرده‌اند هنوزهم کابوس شبانه‌ی خیلی از ماست. با همه‌ی اینها با بسیاری با گذشت زمان به صحت آن نصیحت‌ها پی برده و نقش اساسی و مهمش را زمانی د..
32,000 تومان
یدک آب فشان مسواک برقی اکسی جت اورال بی 4 عدد
نا موجود
پک خمیر دندان و مسواک 7 کاره پاتریکس 130 گرم
نا موجود
پاک کننده زبان double action تریزا
نا موجود
نخ دندان نازک مخصوص فضای بین دندانی کیپ مینا 50 متر
نا موجود
Brand: مینا-mina :: نخ دندان نازک مخصوص فضای بین دندانی کیپ مینا 50 متر
..
ناموجود
نخ دندان نازک با اسانس توت فرنگی مینا 50 متر
نا موجود
Brand: مینا-mina :: نخ دندان نازک با اسانس توت فرنگی مینا 50 متر
..
ناموجود
نخ دندان توت فرنگی مدل ویسل مینا 40 متر
نا موجود
Brand: مینا-mina :: نخ دندان توت فرنگی مدل ویسل مینا 40 متر
..
ناموجود
نخ دندان با اسانس نعنا پاتریکس 50 متر
نا موجود
نخ دندان با اسانس نعنا جردن 50 متر
نا موجود
Brand: جردن-jordan :: نخ دندان با اسانس نعنا جردن 50 متر
طبق گفته‌ی متخصصین دندانپزشکی همانطور که مسواک  مناسب، با کیفیت و استفاده از آنها به شیوه صحیح و اصولی نیمی از مسئولیت حفظ بهداشت دهان و دندان را بر عهده دارند، کشیدن نخ دندان نیز نیمه‌ی دیگر آن را انجام می‌دهد. به همین دلیل آموزش و ترویج سود جستن از آن در میان افراد بسیار رشد کرده است. نخ دندا..
ناموجود
نخ دندان با اسانس دارچین مینا 50 متر
نا موجود
Brand: مینا-mina :: نخ دندان با اسانس دارچین مینا 50 متر
نخ دندان ابزاری مهم به منظور تضمین بهداشت دهان و دندان به شمار می‌رود که با رایحه‎‌های گیاهی و میوه‌ای بصورت موم‌دار و بدون موم در داروخانه‌ها قابل خریداری‌ست. مرتب مسواک زدن برای پاکیزگی دندن‌ها روزانه حداقل دوبار بصورت صحیح لازم اما کافی نیست. آن چیزی که قادر به رفع باقی مانده‌های غذا در فضای مابی..
ناموجود
نخ دندان با اسانس توت فرنگی مینا 50 متر
نا موجود
Brand: مینا-mina :: نخ دندان با اسانس توت فرنگی مینا 50 متر
یکی از جلوه‌های زیبایی در صورت شما لبخندتان محسوب می‌شود و حفظ جلا، سلامت و درخشندگی دندانهایتان هم یکی از اصول  داشتن لبخندی دلنشین خواهد بود. طبق گفته‌ی متخصصین دندانپزشکی استفاده از نخ دندان بعد از اتمام غذا از جمله کارهای ضروری محسوب می‌شود. استفاده از این ابزار بهداشتی همچون مسواک  صو..
ناموجود
نخ دندان با اسانس اکالیپتوس مینا 50 متر
نا موجود
Brand: مینا-mina :: نخ دندان با اسانس اکالیپتوس مینا 50 متر
نخ دندان ابزاری مهم به منظور تضمین بهداشت دهان و دندان به شمار می‌رود که با رایحه‎‌های گیاهی و میوه‌ای بصورت موم‌دار و بدون موم در داروخانه‌ها قابل خریداری‌ست. مرتب مسواک زدن برای پاکیزگی دندن‌ها روزانه حداقل دوبار بصورت صحیح لازم اما کافی نیست. آن چیزی که قادر به رفع باقی مانده‌های غذا در..
ناموجود
نخ دندان seda dental کمفور 50 میلی متر
نا موجود
نمايش 1 تا 20 از 71 (4 صفحه)