Your Cart

برنج

Brand: خوشبخت :: برنج دانه بلند هندی خوشبخت 10 کیلوگرم
بسیاری تصور می‌کنند که برنجی  که دانه بلند باشد فقط به درد چلوکشی و غذاهای مجلسی می‌خورد اما باید گفت که برای دمپخت نیز بسیار مناسب بوده و به دلیل حفظ شکل و ظاهر در حین پخت دمی آن ضمن حفظ مواد مغذی دارای رنگ و لعابی دلپذیر خواهد بود. برنج دانه بلند هندی خوشبخت 10 کیلوگرم یکی از محصولات است که ب..
86,000 تومان
Brand: متفرقه :: برنج عنبربو اعلا 10 کیلوگرم
برای تکمیل سفره مزین به خورشت‌ها و کباب‌های مختلف بدون شک به غیر از نان چیزی جز پلو به ذهن نمی‌رسد که حاصل دم کردن برنج است. تعبیر و جمله‌ای  جالب در مورد این محصول کشاورزی وجود دارد که به آن گیاه سر در آتش و پا در آب گفته می‌شود از ظاهر کلام مشخص است که گیاهی است که تقریباً در مناطق گرم اما پر..
133,000 تومان
برنج کامفیروزی 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: متفرقه :: برنج کامفیروزی 10 کیلوگرم
شهر کامفیروز بخشی از استان فارس در نزدیکی مرودشت که شغل اصلی مردم آن کشاورزی است. یکی از محصولات عمده آنها برنج کامفیروزی بوده که به خاطر خوش پخت بودن، طعم عالی و عطر بی‌نظیرش طرفداران فراوانی دارد. دلیل این ویژگی محل کاشت مناسب است، از قلق‌هایی که باری پخت این برنج باید حتما مدنظر داشت این است که ج..
ناموجود
برنج پنج ستاره ایرانی جم 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: متفرقه :: برنج پنج ستاره ایرانی جم 10 کیلوگرم
خرید برنج ایرانی به چندین دلیل گرچه قیمت بیشتر نسبت به سایر گونه‌های خارجی دارد اما به چندین دلیل مقرون به صرف است: کیفیت زیادی دارد و دورریز آن بسیار کم خواهد بود، به طور مصطلح ری کردن یا زیاد شدن ان در حین پخت قابل توجه بوده و در آخر اینکه دارای مواد مغذی بیشتری نسبت به دیگر انواع است. به همین دلی..
ناموجود
برنج نگین میهن هاشمی 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: متفرقه :: برنج نگین میهن هاشمی 10 کیلوگرم
برنج‌های ایرانی یکی از محصولات باکیفیتی است گرچه شاید رقم بالاتری برای خرید آن باید هزینه کرد اما اطمینان خاصی به کیفیت و مرغوبیت آن وجود دارد. بخصوص اینکه طبخ آن به صورت دمی کمک فراوانی به حفظ موادمغذی آن می‌کند و به همین دلیل این نوع روش پخت در میان ما بسیار متداول است. این محصول گونه‌های بسیار مخ..
ناموجود
برنج قهوه ای هاتی کارا گلستان 900 گرم
نا موجود
Brand: گلستان :: برنج قهوه ای هاتی کارا گلستان 900 گرم
شرکت تولید مواد غذایی گلستان در سال 1330و در ابتدا با بسته‌بندی و ارائه چای شروع به کار کرد، رفته رفته این برند ایرانی معتبر، محصولات متنوعی را به کالاهای خود اضافه کرد. این برند ایرانی از موفق‌ترین‌های عرصه فعالیت خود است و با کیفیت کالاهایش شناخته می‌شود. برنج قهوه‌ای محصولی کمتر شناخته شده است که..
ناموجود
برنج قهوه ای سرزمین 2/5 کیلوگرم
نا موجود
Brand: سرزمین :: برنج قهوه ای سرزمین 2/5 کیلوگرم
یکی از مهمترین مواد غذایی پرمصرف در ایران برنج است که انواع  بسیار مختلفی دارد، گروه مواد غذایی سرزمین با سابقه ای ۱۵ ساله در زمینه خدمت‌رسانی و توزیع اقلامی مانند خشکبار و برنج در بازار داخل ایران و همچنین بازار بین المللی فعالیت دارد. یکی از این کالاها که مطلوبیت و مرغوبیت مناسبی دارد برنج قه..
ناموجود
برنج عنبربو چمپا حسنی 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: متفرقه :: برنج عنبربو چمپا حسنی 10 کیلوگرم
یک تعبیر شاعرانه و زیبا در مورد برنج وجود دارد که به آن گیاه سر در آتش و پا در آب گفته می‌شود.  از ظاهر کلام مشخص است که گیاهی است که تقریباً در مناطق گرم اما پرآب می‌روید، یکساله است که به وسیله نشا و در زمین‌های کشاورزی مملو از آب کاشته می‌شود، ارتفاعش به حدود یک متر یا کمی بیشتر می‌رسد و خوش..
ناموجود
برنج طارم هاشمی سرزمین 5 کیلوگرم
نا موجود
Brand: سرزمین :: برنج طارم هاشمی سرزمین 5 کیلوگرم
زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه و 7 ثانیه  گروه مواد غذایی سرزمین با سابقه ای ۱۵ ساله در زمینه خدمت‌رسانی و توزیع اقلامی مانند خشکبار و برنج در بازار داخل ایران و همچنین بازار بین المللی فعالیت دارد. یکی از این کالاها که مطلوبیت و مرغوبیت مناسبی دارد برنج طارم هاشمی سرزمین 5 کیلوگرم است...
ناموجود
برنج طارم هاشمی سرزمین 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: سرزمین :: برنج طارم هاشمی سرزمین 10 کیلوگرم
یکی از مهمترین مواد غذایی پرمصرف در ایران برنج است که دستور پخت‌های بسیار متنوعی دارد، گروه مواد غذایی سرزمین با سابقه ای ۱۵ ساله در زمینه خدمت‌رسانی و توزیع اقلامی مانند خشکبار و برنج در بازار داخل ایران و همچنین بازار بین المللی فعالیت دارد. یکی از این کالاها که مطلوبیت و مرغوبیت مناسبی دارد برنج ..
ناموجود
برنج طارم ممتاز گلستان 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: گلستان :: برنج طارم ممتاز گلستان 10 کیلوگرم
دمپختک یکی از آن غذاهای لذیذی است که عطرش و طعمش مانند تمام خاطرات زندگی زنده و پویاست. برنج و عطرش یکی از ملاک‌های اساسی خوشمزه شدن این غذاست البته اینکه دستپخت یک کدبانوی خوش سلیقه هم باشد بی‌تأثیر نیست.  قبل‌ترها با آقاجان سالی یکبار تا شمال می‌رفتیم تا برای یکسالمان برنج خرید کنیم. موقع خری..
ناموجود
برنج طارم محلی سرزمین 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: سرزمین :: برنج طارم محلی سرزمین 10 کیلوگرم
شاید نام برنج با شمال پیوند خورده باشد اما شاید جالب باشد بدانید که در مناطق مختلفی از ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب این محصول کشت می‌گردد. وجه تسمیه‌ برنج طارم محلی مربوط به شهری از شهرهای زنجان به همین نام بوده اما امروزه بیشتر در مناطق شمالی ایران و فریدونکنار این نوع خاص  کشت و عرضه..
ناموجود
برنج طارم سوته 5 کیلوگرم
نا موجود
Brand: سوته :: برنج طارم سوته 5 کیلوگرم
در سالهای اخیر نقش غذاهای بومی و محلی در گردشگری شدت گرفته و نوعی سفر به نام گردشگری غذایی در حا پا گرفتن است که علاقه مندان زیادی نیز دارد. ایران به دلیل گستره جغرافیایی و فرهنگی یکی از کشورهایی است که تنوع بسیاری در این زمینه داشته و هر شهری وعده‌های غذایی خاص خود را دارد در این میان شیراز یکی از ..
ناموجود
برنج شیرودی سرزمین 5 کیلوگرم
نا موجود
Brand: سرزمین :: برنج شیرودی سرزمین 5 کیلوگرم
برای پخت برنج شیرودی سرزمین 5 کیلوگرم کافیست آن را یکی دو ساعت در آب نگه داشته و سپس آب را خالی کنید. لازم به اشاره است که آبی که برنج را در آن نگه می دارید نباید سرد بوده و بهتر است آب ولرم باشد. از طرف دیگر، بد نیست کمی نمک به آب اضافه کنید تا بر طعم و پخت آن تاثیر مثبتی بگذارد.این برنج را می توان..
ناموجود
برنج شیرودی دودی 1 کیلوگرم
نا موجود
Brand: متفرقه :: برنج شیرودی دودی 1 کیلوگرم
برنج دودی به سبب عطر خاصی که دارد در بین برخی خانوارها و مشتریان طرفداران پرپاقرص خود را دارد و دودی کردن صرفاً به سبب عطر دادن انجام می‌پذیرد و البته اینکار خواصش را کم و زیاد نمی‌کند. در روشی که گفته شد گونی‌های حاوی محصول را در اتاقکی گذاشته و خرده‌های چوب جنگلی را به گونه‌ای آتش می‌زنند تا تنها ..
ناموجود
برنج شکسته طارم معطر گلستان 4/5 کیلوگرم
نا موجود
Brand: گلستان :: برنج شکسته طارم معطر گلستان 4/5 کیلوگرم
غذاهایی که پایه اصلی برای پخت آن برنج باشد بخصوص در فرهنگ آشپزی ایرانی بسیار زیاد است و انواع این محصول نیز گسترگی بسیار زیادی دارد. گرچه برنج موسوم به شکسته برای طبخ شله‌زرد، شیربرنج، سوپ‌ها و مانند اینها کاربرد بسیار زیادی دارد و برای سرو در مهمانی به کار نمی‌رود ولی لذت پخت دمپختک با برنج طارم شک..
ناموجود
برنج زعفرانی دانه بلند مژده 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: مژده :: برنج زعفرانی دانه بلند مژده 10 کیلوگرم
شاید برنج فقط یک محصول عام و معمول به حساب بیاید اما به اندازه ای به دستورپختها تنوع داده است که می‌توانید همین الان اراده کرده و از مواد اولیه ای که در خانه دارید یک مدل پلوی خاص و ویژه خودتان را طبخ کنید و از مواد مغذی این محصول در کنار مواد پروتئینی و سبزیجات بهره مند شوید. البته مدلهای فرآوری شد..
ناموجود
برنج دانه بلند بضاعت 10 کیلوگرم
نا موجود
Brand: متفرقه :: برنج دانه بلند بضاعت 10 کیلوگرم
استفاده از برنج به عنوان ماده اولیه اصلی در بسیاری از غذاها نه تنها در بین ایرانیان که میان سایر ملتها همچون هند و چین رواج داشته و البته هرکدام روش پخت مناسبی برای آن خواهند داشت. آشنایی با این رسپی‌ها قطعاً برنامه‌ی غذایی شما تنوع بخشیده و شما را با دنیایی از رنگها و طعمهای بینظیر آشنا می‌کند. به ..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 32 (2 صفحه)