Your Cart

ماکارونی، لازانیا و رشته

Brand: زر ماکارون-zar makaron :: اسپاگتی قطر 1.2 زر ماکارون 700 گرم
ماکارونی یکی از گونه‌های مختلف پاستاست که به صورت خشک تولید می شود و نیاز به جوشاندن دارد. اغلب به عنوان وعده اصلی مصرف می‌شود. تاریخچه پیدایش آن را به ایتالیایی ها، رومی‌ها، عرب‌ها و چینی‌ها نسبت می‌‌دهند. امروزه بیش از 600 نوع ماكارونی تولید می‌شودکه برای یک مدل محصول تنوع شگفت آوری است. از محبوب ..
5,450 تومان
Brand: سمیرا-samira :: اسپاگتی قطر 1.2 سمیرا 700 گرم
ارزش مواد مغذی موجود در ماکارونی در واقع نتیجه‌ی آردی است که در فرآیند تولید آن استفاده می‌شود. ماکارونی یک منبع بی پایان نشاسته است و از نظر عناصر معدنی به خصوص آهن و روی هم در حد قابل قبولی است. از طرف دیگر به دلیل قیمت بسیار مناسب آن با توجه به این همه ارزش غذایی امروزه در لیست خرید هر خانواده‌ای..
5,450 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: رشته سوپ فرمی فیدلی زر ماکارون 500 گرم
سوپ یکی از پیش غذاهای بسیار مقوی است که تقریبا در هر خانه‌ای طبخ می‌گردد و طرفداران خاص خود را دارد. در تهیه آن سبزیجاتی مثل هویج، پیاز،جعفری و... مورد استفاده است.سوپ رشته فرنگی یکی از معروف ترین این مدل غذاست که شما که در ادامه طرز تهیه آن را ذکر می‌کنیم:دستور پخت سوپ رشته فرنگیسبزیجات را باریک و ..
4,450 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: ماکارونی فرمی پروانه سبزیجات زر ماکارون 500 گرم
فارفاله که ما به آن پاستا پروانه‌ای می‌گوییم خود دو نوع ساده و رنگی یا همین سبزریجات را شامل می‌شود که یکی از اشکال پرطرفداری است که به روش‌های مختلف دردنیا پخته و سرو می‌شود، انواع سالاد، ساندویچ، کوکو، فریتاتا و چیپس خانگی با آن تهیه شده که مورد استقبال هر قشری به ویژه جوان‌ترهاست. در ایران هم برن..
5,500 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: ماکارونی فرمی پیکولی زر ماکارون 500 گرم
نام گذاری بسیاری از مدل‌های ماکارونی دقیقاً به خاطر اشکال و فرم آنهاست مانند: صدفی، گندمی، پنه ریگاته و ... پیکولی هم یکی مدل‌های پرطرفدار پاستاست که شکل پیچ خورده‌ای دارد و البته با نام‌های دیگری چون مته نیز خوانده می‌شود، یکی از مناسب ترین ماکارونی‌ها برای کسانی است که دوست دارند این مدل غذا را به..
4,450 تومان
Brand: پارسیلا-parsilla :: اسپاگتی پارسیلا 700 گرم
 درخشان ماکارون پارس با برند تجاری پارسیلا که از سال 1388 در استان فارس شروع به فعالیت در زمینه تولید رشته و ماکارونی کرده امروز محصولاتی چون انواع لازانیا، پاستا و آرد را نیز به سبد تولیدات خود افزوده و علاوه بر درخشش در سطح کشور صادرات خود به کشورهای خاورمیانه را نیز آغاز نموده، یکی از این مح..
5,450 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: ماکارونی جامبو سدانو زر ماکارون 500 گرم
دنیای ماکارونی‌های دنیای رنگارنگ و متنوعی است که به آسانی می‌توان انواع مختلف آن را با دستورپختهای متفاوت تهیه کرد بدون اینکه تکراری یا خسته کننده باشند. در ایران نیز برندهای معتبر در زمینه تولید این محصول فعال هستند و یکی از آنها زر ماکارون است که انواع پاستا، لازنیا نیمه آماده و ... را در مدل‌های ..
10,000 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: ماکارونی فرمی پیکولی مخلوط سبزیجات زر ماکارون 500 گرم
یکی مدل‌های پرطرفدار پاستا شکل پیچ خورده‌ی آن است که با نام‌های مختلف خوانده می‌شود و یکی از مناسب ترین ماکارونی‌ها برای کسانی است که دوست دارند این مدل غذا را به صورت دم کرده میل کنند و سس یا چاشنی مورد استفاده‌شان به طور کامل به خورد پاستا برود.یکی از بهترین و لذیذترین سس‌ها به همراه پیکولی از میک..
5,300 تومان
Brand: پارسیلا-parsilla :: ماکارونی فرمی پیکولی پارسیلا 500 گرم
استفاده از پنیر و سوخاری کردن روش‌هایی هستند که می‌توانند ماهیت مواد غذایی‌را که همیشه به یک صورت استفاده می‌کردیم متحول کنند و به ما امکان تجربه‌های نویی را در آشپزی بدهند به همین دلیل خلاقیت حرف اول را در آشپزی می‌زند و باعث می‌شود دنیای نویی از طعم‌های جدید و ناب را تجربه کرد.ماکارونی فرمی پیکولی..
4,450 تومان
Brand: الیت-elite :: پاستا نیمه آماده با طعم قارچ و پنیر الیت 180 گرم
اکثراً فکر می کنیم هرچه زمان بیشتری را برای طبخ غذا صرف کنیم و پای آن بایستیم خوشمزگی آن دو چندان می شود اما در این روزگار که سرعت حرف اول را می زند، شهری شدن سریع جوامع؛ ‌‌شلوغی ها و مشکلات خود را به همراه دارد. این مشغله ها گاهی مانع این می شود که به دنبال پخت غذا باشیم. پیشنهاد ما به شما پاستای ن..
7,000 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: اسپاگتی مخلوط سبزیجات قطر 1.5 زر ماکارون 500 گرم
سبزیجات بخش عمده و مهمی از سبد غذایی ما ایرانی ها رو تشکیل می دهد و به سبب خواص و رنگ های زنده و جذابی  که دارند طرفدارنش بسیار است اما در زمان و حالتی ممکن است که در دسترس نباشند یا حوصله بیرون رفتن و خریدشان را برای غذا نداشته باشید        گروه صنعتی و پژوهشی زر ماکار..
5,500 تومان
Brand: پارسیلا-parsilla :: ماکارونی فرمی شلز پارسیلا 500 گرم
ایران در زمینه تولیداتی چون ماکارونی‌ها کشور خودکفایی است و تجهیزات و دانش اینکار را مانند تمام دنیا داراست. یکی از این شرکت‌ها درخشان ماکارون پارس با برند تجاری پارسیلاست که از سال 1388 در استان فارس شروع به فعالیت در زمینه تولید رشته و ماکارونی کرده امروز محصولاتی چون انواع لازانیا، پاستا و آرد را..
4,450 تومان
Brand: پارسیلا-parsilla :: ماکارونی فرمی پروانه ای پارسیلا 500 گرم
دنیای متنوع و رنگارنگ ماکارونی‌ها که گاهی الهام گرفته از اشکال طبیعت است به هر ذائقه‌ای امکان انتخاب یک یا چند مدل از اشکال را می‌دهد اما آنچه جالب‌ترست دستورپخت‌های متعدد و متنوعی است که در فرهنگ‌های گوناگون وجود داشته و سبب می‌شود که به راحتی و بدون اینکه غذای تکراری بخورید از این رسپی‌ها بهره ببر..
4,450 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: لازانیا اسفناج پیش پخت زر ماکارون 300 گرم
لازانیا در بین ما ایرانی ها بسیار محبوب بوده و می توان آن را غذای مورد علاقه کودکان و نوجوانان که در سنین رشد هستند، دانست. شما می توانید با اضافه کردن یک سری سبزیجات و گوشت طعم و خواص آن را دو چندان کنید تا مواد مغذی لازم برای رشد بدنی را فراهم کند، یکی از سبزیجات مفید که می توان به لازانیا اضافه ک..
8,500 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: اسپاگتی زر ماکارون قطر 1.5 وزن 500 گرم
ماکارونی یکی از گونه‌های مختلف پاستاست که به صورت خشک تولید می شود و نیاز به جوشاندن دارد. اغلب به عنوان وعده اصلی مصرف می‌شود.پیدایش ماكارونی را به ایتالیایی ها ، رومی‌ها، عرب‌ها و چینی‌ها نسبت می‌‌دهند. امروزه بیش از 600 نوع ماكارونی تولید می‌شودک ه برای یک مدل محصول تنوع شگفت آوری است. از محبوب‌ت..
4,000 تومان
Brand: زر ماکارون-zar makaron :: ماکارونی فرمی شلز زر ماکارون 500 گرم
انواع ماکارونی‌های فرمی که الهام گرفته از طبیعت و اشکال طبیعی هستند در هر فرهنگی با نام خاصی نامگذاری شده اما همگی به نوع شکل و فرم آن اشاره دارند، به طور مثل پاستای شلز با نام ‌های صدفی  و حلزونی هم شناخته‌ می‌شود و به سبب حجم خاص و تو خالی بودن برای جای دادن انواع سس و مزه گرفتن از آنها یک گز..
4,450 تومان
نمايش 1 تا 20 از 119 (6 صفحه)