Your Cart

درباره ما

 فروشگاه اینترنتی 19 هایپر

19hyper 

فرآیند خرید از آنچه که فکر می‌کنید دلچسب‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر است. تاکنون فکر کرده‌اید که از پشت مانیتور و یا صفحه گوشی‌هایتان ویترین فروشگاهی بزرگ و رنگارنگ  را به تماشا بنشینید، قیمت‌ها را مقایسه کنید، از تخفیف‌ها آگاه شده، نیازهایتان را بسنجید و با  کمترین هزینه اضافه خرید کنید؟ با 19 هایپر این تجربه‌ی جدید و شگفت انگیز را آغاز کنید.

موارد  بسیاری امروزه به دغدغه‌های اساسی ما تبدیل شده  ‌است، از میان آنها می‌توان به این نکته مهم اشاره کرد که با توجه به سرعت گرفتن زندگی‌ها و افزایش مشغله و مشکلاتی چون ترافیک، آلودگی هوا و لزوم صرفه‌جویی در انرژی، چگونه می‌توان بهترین راه خرید را انتخاب کرد؟ هایپرمارکت‌ها به دلیل اینکه مجموع آن چیزی که هر فرد در یک سبد خرید خانوار نیاز دارد را در خود جای داده‌اند و از لحاظ صرف زمان و هزینه معقول ترند، یکی از همین گزینه‌هاست؛ اما این انتها و غایت آنچه انسان می‌طلبد نیست. با توجه به پیشرفت‌های اخیر و در دسترس بودن اینترنت، خرید تمام اقلامی که می‌خواهید نظیر: کالاهای اساسی، لبنیات، اقلام بهداشتی، شوینده‌ها، گوشت و مرغ، تنقلات و .... تنها با چند کلیک ممکن شده است.

سرعت، سهولت و لذت در خرید را  با 19هایپر تجربه خواهید کرد. اتفاقی نو و دوست داشتنی که با خرید آنلاین و تحویل کالا در محل هر زمانی که بخواهید آغاز و ممکن شده‌ست، بی شک شایسته و در شأن شماست.

با تشکر