Your Cart

روغن نارگیل سی بی سی 745 میلی لیتر

روغن نارگیل سی بی سی 745 میلی لیتر
نا موجود
روغن نارگیل سی بی سی 745 میلی لیتر
ناموجود
  • موجودی: نا موجود
  • :: روغن نارگیل سی بی سی 745 میلی لیتر

روغن نارگیل تنها ماده‌ی غذایی همه کاره است می توانید برای طبخ غذا، پوست، مصارف خانگی و... از آن استفاده کنید. این محصول توسط برند C.B.C  در کشور مالزی تولید می‌شود و علاوه بر اینکه در پخت و پز معمول با خیال راحت برای سرخ کردن در حرارت بالا بر خلاف دیگر روغن‌های گیاهی می توان از آن استفاده کرد که دارای طعم خوب، رنگ روشن، بوی خوش، پخت سریع و هضم آسان است.

خواص روغنِ نارگیل: متعادل کردن هورمون‌ها، کمک به بهبود هضم غذا، تنظیم قند خون، بهبود وضعیت پوست و مو، از بین بردن چربی‌ها

کاربردهای آن
روغن-نارگیل-سی-بی-سی-745-میلی-لیتر-سی-بی-سی-19hyper


برای سرخ کردن رسوب باقی نمگذارد و مزه‌ی غذا را حفظ می‌کند، قبل از تست کردن نان با این محصول آن را چرب کنید طعم و عطر خوبی می‌دهد. در حرارت بالا به علت دارا بودن نقطه دود بالا، بسیار مناسب است. بسیاری از روغن‌های دیگر مانند روغن زیتون، می‌توانند هنگام گرم شدن اکسید شوند اما چون روغن نارگیل دارای چربی‌های اشباع شده سالم است، در دمای بالا بدون هیچ تغییری باقی می‌‌‌ماند .یک قاشق از آن اگر در قهوه استفاده شود بسیار انرژی زاست. اضافه کردن آن به اسموتی باعث می شود بافت آن بهتر و کلسترول خوب آن زیاد شود. برای پاپ کورن بهترین چاشنی به حساب می آید. پوست تخم مرغها را با آن چرب کنید و مدت نگهداری آن را بین 1 تا 2 هفته بیشتر کنید.

اطلاعات کلی
نوع: روغن نارگیل
برند: سی بی سی
حجم: 745 میلی لیتر
ویژگی: تقویت موها,استفاده خوراکی,ضد ریزش مو
مبدا برند: سنگاپور

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.