Your Cart

شامپو فرش و مبل

Brand: گلرنگ-golrang :: شامپو فرش و موکت گلرنگ 1000 گرم
 فرش در فضای داخلی خانه‌های ایرانی حرف اول را می زند اصولاً ما تمامی سطوح را با این کالا یا مورد مشابه آن یعنی موکت می پوشانیم همین مورد باعث می‌شود که همیشه در معرض انواع کثیفی‌ها و لکه‌ها قرار بگیرند و امکان شستشوی هر روزه آنها ممکن نیست برای همین است که شوینده ای باید استفاده شد که هم آن همه..
11,000 تومان
Brand: تاژ-tage :: شامپو فرش تاژ 750 میلی لیتر
شاید برای شما هم بسیار پیش آمده که خوراکی‌ها، نوشیدنی ها یا هرمورد دیگری لکه‌ای به روی فرش و موکت و یا مبل شما باقی‌بگذارد که شستن کامل آن ممکن نیست یا مقدور نمی‌باشد در این زمان پیشنهاد می‌شود این کالا را امتحان کنید البته ایراد بزرگی که گاها بعد از استفاده از موارد مشابه این شوینده به وجود می‌آید ..
7,800 تومان
Brand: رافونه-rafooneh :: فوم پاک کننده مبل و فرش و موکت رافونه 500 میلی لیتر
..
15,950 تومان
شامپو فرش لطیفه 900 گرم
نا موجود
شامپو فرش اسیل 1000 میلی لیتر
نا موجود
Brand: اُسیل-osil :: شامپو فرش اسیل 1000 میلی لیتر
قبلا که کمبود آب به این شدت حس نمی‌شد و خانه‌ها اکثرا حیاط داشت و تعداد اعضای خانواده هم زیاد بود وقت بود تا فرش حتی با لکه‌‌های کوچک هم یکباره و با تصمیم جمعی در حیاط پهن شود و با پارو و پودر لباسشویی به جان شان افتاده و با مصرف آب زیاد شستشو را انجام دهیم. امروزه اما  به کار بردن مواد تمیز‌کن..
ناموجود
اسپری لکه بر فرش فدیشه 500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: فدیشه-fadishe :: اسپری لکه بر فرش فدیشه 500 میلی لیتر
لکه‌ها و اثرات ماندگار آنها یکی از سختی‌های فرآیند شستشو و تمیزکاری است بخصوص این امر در مورد سرامیک و شیرآلات بیشتر صدق می‌کند، زیرا در معرض آلودگی‌ها، رطوبت، رسوبات آهکی و جرم‌ها هستند.  البته نه فقط از لحاظ بهداشتی بلکه از لحاظ بصری نیز سرامیک های درخشان و تمیز و شیرآلات براق جلوه‌ی خاصی به ..
ناموجود
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)