Your Cart

شوینده ظروف

Brand: یکتا-yekta :: مایع ظرفشویی با رایحه لیمو یکتا 1000 گرم
..
8,100 تومان
Brand: پریل-pril :: مایع ظرفشویی مولتی پاور پرتقال پریل 1000 گرم
غذاهای سوخته و چسبیده و چربی‌های کف ظروف همیشه مثل یک معضلند و از سمت دیگر آنقدر تنوع شوینده در بازار زیاد است که انتخاب را سخت کرده است. مایع ظرفشویی مولتی پاول پریل که با توجه به سلایق مختلف در ر ایحه‌های گوناگون در اختیار شما قرار دارد به طور تخصصی به این معضل پرداخته وبا قدرت تمیزکنندگی بسیار با..
11,350 تومان
Brand: پریل-pril :: مایع ظرفشویی محافظ دست و ناخن پریل 750 میلی لیتر
محافظت از زیبایی امروزه به کی از اصلی ترین دغدغه جامعه تبدیل شده است، پوست و ناخن در ارتباط مستقیم با این مو ضع قرار دارند و البته با مواد شوینده هم. این مواد به دلیل فورملاسونی که برای از  بین بردن کثیفی‌ها و آلودگی‌ها دارند اغلب بسیار قوی هستند و به پست که در تماس مستقیم با آنهاست، آسیب زننده..
10,900 تومان
Brand: دورتو-Dorto :: مایع ظرفشویی با عملکرد سه گانه دورتو 1000 گرم
..
13,735 تومان
Brand: اوه-ave :: مایع ظرفشویی توت فرنگی اوه 1000 گرم
مایع ظرفشویی از همراهان همیشگی و ثابت خانه و آشپزخانه به شمار می‌رود. خانم‌های خانه‌دار وسواس زیادی در انتخاب و خرید این محصول به خرج می‌دهند. فرمول این ماده شوینده کف‌زا به گونه‌ای طراحی شده که برای زدودن چربی از روی ظروف مناسب بوده اما در موارد دیگر نیز می‌تواند کارایی داشته باشد که در ادامه بیان ..
10,820 تومان
Brand: اوه-ave :: مایع ظرفشویی لیمو اوه 1000 گرم
در انتخاب مایع ظرفشویی به چه نکته‌ای بیشتر توجه دارید؟ سعی می‌کنید محصولی انتخاب نمایید که حجم متناسب و قیمت مقرون به صرفه‌ای داشته باشد، مناسب با پوست شما باشد و یا اینکه قدرت پاک کنندگی قوف العاده‌ای داشته باشد؟ در کنار تمام این نکات آیا به محیط زیست هم فکر کرده‌اید ؟بخش عمده‌ای از فاضلاب خانگی&nb..
10,820 تومان
Brand: اوه-ave :: مایع ظرفشویی سیب و گلابی اوه 1000 گرم
محصول شرکت صنعتی پاکشو(سهامی عام) که در سال 1351 با سرمایه فکری گروهی متخصص جوان آغاز به کار کرد و سبد محصولات تولیدی پاکشو را که بسیار متنوع است عرضه کرد که شوینده‌های فراوانی را در زمینه بهداشت شخصی، البسه و خانه شامل می‌شود. اوه یکی از این نام‌های تجاری ست.شستن ظروف کار همیشگی و بخشی از فعالیت مد..
10,820 تومان
Brand: پریل-pril :: مایع ظرفشویی مخصوص پوستهای حساس پریل 750 گرم
..
10,900 تومان
Brand: پریل-pril :: نمک مخصوص ماشین ظرفشویی پریل 2 کیلوگرم
نمک های ماشین ظرفشویی نرم کننده آب سخت هستند، از رسوب روی ظروف جلوگیری می کنند و همچنبن با نرم کردن آب موجب پاک شدن لکه های روی ظروف و نیز جلوگیری از صدمات ناشی از آب سخت به ظروف شیشه ای و کریستال می شوند. نمک ها وظیفه سختیگیری آب را بر عهده دارند و املاح و مواد سخت مانند آهک را از آب جدا می کنند. ش..
24,800 تومان
Brand: اوه-ave :: مایع ظرفشویی پلانتیوم اوه 750 میلی لیتر
..
10,380 تومان
Brand: پریل-pril :: جلادهنده ظروف پریل 750 میلی لیتر
یکی از مهمترین پیشرفت‌های تکنولوژی به خصوص برای زندگی‌های مدرن امروزی اختراع ماشین ظرفشویی است که وظیفه‌ی شستن حجم زیادی از ظرف‌های کثیف و چرب را بر عهده دارد، همان طورکه می‌دانید این وسایل به مواد و شوینده‌های خاص خود جهت شستشو نیاز دارند و استفاده از مایعات ظرفشویی دستی برای آنها کار صحیحی نیست. پ..
30,200 تومان
Brand: پریل-pril :: قرص ماشین ظرفشویی لیمویی پریل 252 گرم
..
29,000 تومان
Brand: گلرنگ-golrang :: مایع ظرفشویی لیمویی گلرنگ 3500 گرم
گروه صنعتی گلرنگ با تکیه بر تکنولوژی ها به روز و جدید، نیروهای انسانی متخصص و با انگیزه تلاش می کند تا محصولاتی با بالاترین کیفیت را به بازار ارائه دهد.این شرکت بهبود زندگی مشتریان،مصرف کنندگان بین الملی،رشد پایدار و ارزش های اخلاقی را در راس اصول کاری خود قرار داده است و همچنین حفظ و آسیب نرساندن ب..
29,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 134 (7 صفحه)