Your Cart

شوینده لباس کودک

Brand: فیروز-firooz :: پودر صابون ماشین کودک فیروز 400 گرم
یکی از برندهای معتبر در زمینه بهداشت کودک که تولیدات آن همپای رقبای خارجی و حتی برتر از آنها به شمار می‌رود، برند فیروز است که حدود ۴۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه را داراست. اما آنچه نکته جالب درباره این شرکت بهداشتی است کارکنان آن هستند که چیزی حدود 90 درصد آنها را معلولین عزیز و توانمندی تشکیل م..
7,300 تومان
Brand: فیروز-firooz :: پودر صابون دستی کودک فیروز 400 گرم
نباید در مواجهه با محصولات داخلی انصاف را کنار گذاشت و کل محصولات وطنی را بی کیفیت قلمداد کرد به ویژه در حیطه چای، زعفران، لبنیات و اقلام شستشو، کشور دارای پتانسیل‌های فراوانی بوده، یکی از برندهای معتبر در زمینه بهداشت کودکان که تولیدات آن همپای رقبای خارجی و حتی برتر از آنها به شمار می‌رود،برند فیر..
7,300 تومان
Brand: اکتیو-active :: مایع لباسشویی کودک صورتی اکتیو 1500 گرم
کودکان پوست نرم، حساس و آسیب پذیرتری نسبت به بقیه افراد دارند به همین دلیل انتخاب و خرید مواد شوینده برای لباس آن‌ها از حساسیت و دقت بسیار بالایی برخوردار است. همانطور که می‌دانید باید البسه آنها بصورت جداگانه از لباس‌های سایر افراد خانواده و با مواد شوینده مخصوص خود مانند پودر،مایعات ، صابون و ... ..
26,070 تومان
Brand: اکتیو-active :: مایع لباسشویی کودک آبی اکتیو 1500 گرم
کودکان پوست نرم، حساس و آسیب پذیرتری نسبت به بقیه افراد دارند به همین دلیل انتخاب و خرید مواد شوینده برای لباس آن‌ها از حساسیت و دقت بسیار بالایی برخوردار است.همانطور که می‌دانید باید البسه آنها بصورت جداگانه از لباس‌های سایر افراد خانواده و با مواد شوینده مخصوص خود مانند پودر،مایعات ، صابون و ... ش..
26,070 تومان
Brand: فیروز-firooz :: مایع نرم کننده لباس کودک صورتی فیروز 950 گرم
..
5,900 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)