Your Cart

ماست

Brand: پگاه-pegah :: ماست نیم چرب پگاه فارس 900 گرم
شرکت پگاه در سال 1333 با هدف بهبود وضعیت سلامت مردمی پایه ریزی شد و اولین محصولاتی که عرضه کرد شمال، شیرِپاستوریزه، شیرکاکائو، دوغ و ماست بود. با پیشرفت این کارخانه و گذشت زمان در 13 استان کارخانه احداث نموده و به فعالیت خود ادامه داد.  یکی از محصولات پر طرفدار این شرکت ماست کم چرب، نیم چرب و&n..
5,700 تومان
Brand: مانی ماس-manimas :: ماست موسیر پرچرب مانی ماس 150 گرم
برند مانی ماس که به محصولات لبنی شرکت پاستوریزه ارمغان اطلاق می‌شودمتعلق به استان فارس و دارای سابقه‌ای طولانی در این زمینه است که از سال 1368 فعالیت خود را آغاز نموده، از ویژگی‌های مهم و قابل توجه این شرکت می‌توان به مواردی نظیر: استفاده از شیر کاملا طبیعی و خالص در مصلات خود ، مواد اولیه با کیفیت ..
2,400 تومان
Brand: ارژن-arjan :: ماست تازه پرچرب ارژن 2500 گرم
مصرف سرانه فرآورده‌های لبنی در کشور ما در وضعیت خطرناکی قرار داد و بسیار پایین تر از حد جهانی است به همین دلیل شاهد مشکلات عظیمی در سلامت هستیم. به همین دلیل اگر به دنبال نسلی قوی و شاداب در آینده هستیم باید عادات غذایی خود را اصلاح کرده و مصرف اقلامی چون انواع شیر خوراکی و ماست به ویژه برای صبحانه ..
17,000 تومان
Brand: کاله-kalleh :: ماست سون همزده کم چرب کاله 2200 گرم
امروزه یکی از پارامترهای مهم در تهیه فرآورده‌های لبنی در نظر گرفتن رژیم غذایی و سلامت افراد جامعه است به همین دلیل انواع مدل‌های پرچرب و کم چرب عرضه می‌گردد تا فرد مناسب با رژیم غذایی خود فرصت انتخاب و خرید بهترین ماست را داشته باشد. سون یکی از برندهای معتبر در این زمینه است که شاید جالب باشد بدانید..
24,500 تومان
Brand: مانی ماس-manimas :: ماست موسیر پرچرب مانی ماس 250 گرم
برند مانی ماس که به محصولات لبنی شرکت پاستوریزه ارمغان اطلاق می‌شودمتعلق به استان فارس و دارای سابقه‌ای طولانی در این زمینه است که از سال 1368 فعالیت خود را آغاز نموده، از ویژگی‌های مهم و قابل توجه این شرکت می‌توان به مواردی نظیر: استفاده از شیر کاملا طبیعی و خالص در مصلات خود ، مواد اولیه با کیفیت ..
4,000 تومان
Brand: رامک-ramak :: ماست پروبیوتیک کم چرب رامک 900 گرم
ریشه‌ی کلمه‌ی پروبیوتیک در واقع یونانی است و از این زبان گرفته شده است که معنای آن "برای زندگی " است. در واقع میکروارگانیسمی است که به محض استفاده انسان در معده فعال شده و باعث رشد باکتری‌های مفید در دستگاه گوارش شده، وضعیت گوارش را بهبود می بخشند به این صورت که با تولید اسیدهای آلی و مواد ضد میکروب..
6,500 تومان
Brand: آپادا-apada :: ماست شیرازی همزده آپادا 500 گرم
ماست پایه‌ی ثابت سفره‌های ایرانی به شمار می‌رود البته خود به تنهایی یا همراه با میوه و دانه‌های مقوی یک وعده کامل و بخصوص مناسب برای شام به شمار می رود جالب است بدانید که بسیار متنوع است و انواع مختلفی دارد. یکی از گونه‌های این محصول همزده است، ماست سنتی با حرارت دادن شیر و زدن مایه به آن و بعد ریخت..
5,500 تومان
ماست یوگو همزده کم چرب میهن 450 گرم
نا موجود
ماست یوگو همزده پر چرب میهن 900 گرم
نا موجود
ماست یوگو همزده پر چرب میهن 450 گرم
نا موجود
ماست یونانی پگاه 700 گرم
نا موجود
Brand: پگاه فارس-pegah fars :: ماست یونانی پگاه 700 گرم
ابرغذاها امروزه در سبک زندگی سالم نقش مهمی دارند و همه به دنبال مواد غذایی اعم از لبنیات هستند که در این گروه جای بگیرد. ماست یونانی پگاه 700 گرم از همین گروه است و به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد می‌تواند در سبد خرید شما جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. اما چرا یک انتخاب فوق العاده است ؟ در جواب به این سوال..
ناموجود
ماست یونانی پرچرب میهن 900 گرم
نا موجود
ماست کم چرب پروبیوتیک کاله 900 گرم
نا موجود
ماست کم چرب پروبیوتیک کاله 2200 گرم
نا موجود
ماست کم چرب مانی ماس 400 گرم
نا موجود
Brand: مانی ماس-manimas :: ماست کم چرب مانی ماس 400 گرم
سفره‌های ایرانی اغلب علاوه بر غذا شامل پیش غذا، استارتر و دورچین‌هایی که در دنیا نمونه و نظیر ندارد مانند انواع شوری و ترشی، ماست‌ها و ... ایرانیان در این زمینه توجه ویژه دارند که در کنار کدام غذا از کدامیک از اینها استفاده نمایند به طور مثال همراه با سبزی پلو شب عید به هیچ وجه از دوغ یا ماست استفاد..
ناموجود
ماست کم چرب مانی ماس 1800 گرم
نا موجود
Brand: مانی ماس-manimas :: ماست کم چرب مانی ماس 1800 گرم
فرهنگ غذایی سالم مستلزم رعایت رژیم غذایی است که در آن از همه گروه‌ها باشد گروه‌هایی نظیر انواع حبوبات، غلات، گوشت و فرآورده‌های لبنی و البته مصرفشان نیز باید مطابق با میزان سرانه دنیا باشد اما آمار استفاده از لبنیات در ایران ناامیدکننده و حتی کمتر از نصف سرانه جهانی‌ست که به مرور بر نسل‌های بعد نیز ..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 126 (7 صفحه)