Your Cart

آجیل و خشکبار

Brand: متفرقه :: تخمه آفتابگردان ترش کتایون کیسه فله ای
..
31,000 تومان
Brand: متفرقه :: گردو پوست اعلا خارجی فله ای
تاکنون به شکل ظاهری مغز گردو دقت کرده اید به خاطر این شکل و البته خواص بسیاری که برای ذهن و مغز دارد به غذای مغز در میان متخصصان تغذیه معروف است. در آشپزی ایرانی به ویژه غذاهای سنتی شمال کشور از جمله استان گیلان و مازندران کمتر جایی را می‌توان یافت که در دستور پختشان از آن استفاده نشود. یک نکته دیگر..
70,000 تومان
Brand: متفرقه :: کشمش پلویی فله ای
کشمش پلویی یکی از انواع محبوب این محصول فرآوری شده از انگور است کشمش پلویی برای تزئین غذا کاربرد زیادی دارد و از آن دسته مواد اولیه است که امکان هنرنمایی در آشپزی را فراهم می‌کند از جمله می‌توان با یک دستور طبخ ساده یک عدس پلو خوش مزه با آن پخت. حتی در پیش غذاها، کیک‌ها و سالادها به دلیل طبع گرمی که..
24,000 تومان
Brand: متفرقه :: تخمه ژاپنی فله ای
تنقلات و انواع خشکبار ایرانی مانند زعفران و فرش ایرانی به دلیل کیفیت بالا در جهان شهرت فراوانی دارد. یکی از اینها تخمه ژاپنی نام دارد که شاید داستان و وجه تسمیه آن برای همه ما تکراری شده باشد اما خالی از لطف نیست که بدانید این تنقلات پرطرفدار در عید و دورهمی  که گرچه سخت شکسته می‌شود اما بسیار ..
32,900 تومان
Brand: متفرقه :: پسته اکبری خام فله ای
پسته  یا Pistachio یکی از خشکبار معروف جهان به شمار می‌رود که ارقام مختلفی دارد و در ده کشور دنیا کشت می‌شود از جمله ایران ، آمریکا، اسپانیا، سوریه ، ترکیه، چین، یونان، ایتالیا، افغانستان و تونس. اما کیفیت و تنوع این محصول در ایران مثال زدنیست و از ارقام مختلف آن می‌توان به کله قوچی، اوحدی و اک..
149,000 تومان
Brand: متفرقه :: مغز بادام شور فله ای
یکی از این مزه‌های دوست داشتنی که در بین جوانترها هم طرفدار زیادی دارد شوری بوده و دقیقاً به همین دلیلست که بسیاری جذب خوراکی‌ها و تنقلات مضر می‌شوند، بهترین راه حل در اینگونه موارد استفاده از دانه‌های مغذی شور و بو داده است بخصوص برای کودکان تا هم از خواص آنها بهره ببرند و هم بتوانند به طعم دلخواهش..
149,000 تومان
:: مغز کازو شور فله ای
یکی از این مزه‌های دوست داشتنی  هم که در بین جوان‌ترها هم طرفدار زیادی دارد شوری بوده و دقیقاً به همین دلیلست که بسیاری جذب خوراکی‌ها و تنقلات مضر می‌شوند، بهترین راه حل در اینگونه موارد مصرف دانه‌های مغذی شور و بو دادهمانند مغز بادام زمینی شور برای کودکان تا هم از خواص آنها بهره ببرند و هم بتو..
50,000 تومان
Brand: متفرقه :: مغز بادام خام فله ای
ایران کشور چهار فصل نام دارد و با سفر به هر تکه از آن می‌توان آب و هوایی متنوع را تجربه کرد و نفس کشید، به همین دلیلست که به راحتی و در فصلی محصولات متنوع در دسترس است. بطور مثال آب و هوای سرد و کوهستانی برخی مناطق برای رشد و پرورش خشکباری مانند بادام و گردو بسیار مناسب بوده و در واقع درخت این محصول..
150,000 تومان
Brand: متفرقه :: تخمه کدو گوشتی آویشنی فله ای
خرید آجیل و خشکبار به ویژه انواع خشکبار در بین ما ایرانیان به ویژه در دورهمی‌ها و برخی اعیاد مراسمات ملی جایگاه ویژه‌ای دارد البته نباید به صرف یک نوع تفریح و تنقلات به آن نگاه کرد بلکه هرکدام از انواع تخمه‌هایی که ما مصرف می‌کنیم از دید کارشناسان تغذیه دارای مواد مغذی بسیار زیادی است که می‌توان با ..
65,000 تومان
Brand: متفرقه :: کشمش سبز فله ای
نخودچی و کشمش یک از نوستالژیک ترین ترکیباتی است که در ذهن همهی ما نقش بسته و یکی از تنقلات قدیمی و سنی ایران به شمار می‌آید که هر کدام به صورت جداگانه نیز مصرف می‌شوند و خواص فراوانی دارند. کشمش سبز حاصل خشک شدن انگور و گرفتن آب آن بوده و به این خاطر از میوه‌ی تازه شیرین‌تر و با میزان کالری بیشترست...
40,000 تومان
Brand: متفرقه :: زرشک پفکی فله ای
هر محصولی بنابر شکل ظاهری و محل کشت نام‌های متفاوتی می‌گیرند در این میان به زرشکهایی که کمی تپل تر و دانه‌های درشت‌تری دارد پفکی گفته‌ می‌شود، البته از نظر خواص تفاوت چندانی باهم ندارند. به همین دلیل در ادامه‌ی مطلب ضمن بررسی فواید آن برای بدن، سلامتی و پوست طرز تهیه یک ماسک خانگی فوق العاده را آموز..
96,000 تومان
Brand: متفرقه :: بادام هندی زعفرانی فله ای
یکی از آجیل‌های خوش طعم و پرفایده بادام هندی زعفرانی است، شاید جالب باشد بدانید که بادام هندی متعلق به کشور برزیل بوده و بعدها بذرش به کشور هند برده شد و این کشور به صورت تولید کننده عمده آن درآمد. که البته علاوه بر هند موزامبیک و نیجریه هم به تولید آن میپردازند نام دیگر یا اسم محلی اش هم کاشوست. مص..
200,000 تومان
Brand: متفرقه :: پسته کله قوچی خام فله ای
شاید جالب باشد بدانید که پسته‌ی کله قوچی از ارقام معروف و تجاری کشور است که برای اولین بار در ایران توسط فردی به نام حاج علی شریفی در روستای دهنو از توابع رفسنجان شناسایی شد و برای کشت انتخاب گردید.دلیل عمده معروفیت این نوع پسته‌ی ایرانی به دلیل درشتی میوه آنست. به طور کلی  پسته یا Pistachio یک..
140,000 تومان
Brand: متفرقه :: تخمه کدو گوشتی دو آتیشه فله ای
خرید آجیل و خشکبار به ویژه انواع خشکبار در بین ما ایرانیان به ویژه در دورهمی‌ها و برخی اعیاد مراسمات ملی جایگاه ویژه‌ای دارد البته نباید به صرف یک نوع تفریح و تنقلات به آن نگاه کرد بلکه هرکدام از انواع تخمه‌هایی که ما مصرف می‌کنیم از دید کارشناسان تغذیه دارای مواد مغذی بسیار زیادی است..
56,000 تومان
Brand: متفرقه :: کازو پوست شور فله ای
یک باور قدیمی وجود دارد و بسیار نیز مورد استفاده قرار می‌گید که بهترین ظرف برای هر میوه و خشکباری پوسته اصلی آن است به همین دلیل عده‌ی زیادی خرید و مصرف این نوع محصولات را با پوست ترجیح می‌دهند، بادام زمینی نیز همین گونه‌ست، در کنار این نکته یکی از این مزه‌های دوست داشتنی  هم که در بین جوان‌تره..
35,000 تومان
Brand: متفرقه :: بادام پوست کاغذی خام فله ای
یکی از خشکبار معروف ایرانی که به خاطر طعم و خواص در میان آجیل جای دارد بادام پوست کاغذی نام گرفته که به دلیل پوشش چوبی نازکی است که داراست و به راحتی با دست می‌شکند. یکی دیگر از نام‌های آن منقا هم هست که در بسیاری از یان مناطق با این نام شناخته می‌شود.طعم شیرین و خاص و فواید بی پایان دو دلیل بزرگ اس..
110,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 54 (3 صفحه)