Your Cart

دوغ و لبن

Brand: رامک-ramak :: دوغ بدون گاز با طعم نعنا رامک 1500 میلی لیتر
اغلب برای طعم‌داركردن و اصطلاحاً خوش خوراک شدن دوغ از موادی چون نعنا، پونه، کاکوتی و .... بهره می برند که باعث افزوده شدن به خواص آن شده و گاهی حالت درمانی نیز می‌افزاید. به طور کلی فراورده‌های لبنی نقش ویژه ای در سلامت بدن انسان دارند و به نوعی مصرف روزانه آنها تضمین تندرستی است. دوغ هم یکی از..
7,000 تومان
Brand: پگاه-pegah :: دوغ شهری بدون گاز پگاه فارس 2000 میلی لیتر
..
9,000 تومان
Brand: ارژن-arjan :: نوشیدنی کفیر ارژن 1500 میلی لیتر
مجتمع غذایی وبهداشتی ارژن که از سال 54 شروع به کار کرده است و یکی از قطب‌های لبنیات استان فارس در شیراز به شمار می‌رود که با هدف جلب رضایت مشتری محصولات لبنی خود را با تنوع فراوان متناسب با سلیقه مشتریان عرضه می‌دارد. جالب است که بدانید اولین کره با نشان استاندارد در ایران توسط این شرکت تولید شده و ..
7,500 تومان
Brand: آپادا-apada :: دوغ بدون گاز با طعم نعنا آپادا 240 میلی لیتر
شاید جالب باشد بدانید عمر مصرف نوشیدنی‌هایی مانند دوغ در دنیا خیلی زیاد نیست، این حقیقت برای ما ایرانیان که پیوند دیرینه با اینگونه محصولات داریم شاید کمی عجیب باشد. جالبتر اینکه بدانید مصرف این محصول در تاریخ ابتدا فقط در ایران و ترکیه رواج داشته و از 2002 در آمریکا طرفدارانی پیدا کرده و به آنجا را..
2,000 تومان
Brand: پگاه-pegah :: نوشیدنی کفیر پگاه فارس 1500 میلی لیتر
چند برند در کشور به معروفیت و اعتبار بالایی در حوزه فرآورده‌های لبنی دست یافته‌اند، یکی از این شرکت‌ها پگاه است که شعب زیادی در تمام کشور دارد. پگاه فارس سال 1346 به بهره‌برداری رسید و امروزه محصولات خود را در بسته بندی‌های جدید و بهداشتی با نام تجاری «شركت شیر پاستوریزه پگاه فارس» به بازار عرضه می ..
7,500 تومان
نوشیدنی کفیر کلاسیک ناری کاله 1500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: کاله-kalleh :: نوشیدنی کفیر کلاسیک ناری کاله 1500 میلی لیتر
..
ناموجود
نوشیدنی کفیر پروبیوتیک کاله 1500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: کاله-kalleh :: نوشیدنی کفیر پروبیوتیک کاله 1500 میلی لیتر
تاریخچه مصرف کفیر به آسیا و منطقه‌ی قفقاز روسیه باز می‌گردد که از سالیان دراز  تا اکنون مورد استقبال بوده و مردم آنجا دلیل سلامت و طول عرمشان را نوشیدن کفیر می‌دانند. که در واقع یکی از فرآورده‌های شیر است، در واقع دانه‌های کفیر که حاوی باکتری و مخمر هستند را به شیر تزریق کرده تا گازدار و ترش گر..
ناموجود
نوشیدنی کفیر پروبیوتیک کاله 1000 میلی لیتر
نا موجود
Brand: کاله-kalleh :: نوشیدنی کفیر پروبیوتیک کاله 1000 میلی لیتر
یکی از نوشیدنی‌های محبوب مردم ققفاز روسیه از گذشته تا به امروز که راز طول عمرشان نیز تلقی می‌گردد کفیر است، یکی از فرآورده‌های شیر است، در واقع دانه‌های کفیر که حاوی باکتری و مخمر هستند را به شیر تزریق کرده تا گازدار و ترش گردد. این نوشیدنی باعث جذب کلسیم و منیزیم گردیده و بی‌خوابی و استرس را از بین..
ناموجود
دوغ گازدار طبیعی کاله 1500 میلی لیتر
نا موجود
دوغ گازدار رامک 1500 سی سی
نا موجود
Brand: رامک-ramak :: دوغ گازدار رامک 1500 سی سی
فراورده‌های لبنی نقش ویژه ای در سلامت بدن انسان دارند و به نوعی مصرف روزانه آنها تضمین تندرستی است. دوغ هم یکی از این محصولات است، این نوشیدنی از عهده‌ی تأمین کلسیم، کالری، نمک، ویتامین‌ها و املاح معدنی و تا حد زیادی آب بدن برمی‌آید و بسیاری آن را به عنوان یک غذای کامل می‌دانند که هرچه بدن نیاز دارد..
ناموجود
دوغ گازدار تخمیری عالیس 1/5 لیتر
نا موجود
دوغ گازدار با طعم نعنا ارم پگاه فارس 1500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: پگاه-pegah :: دوغ گازدار با طعم نعنا ارم پگاه فارس 1500 میلی لیتر
..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 46 (3 صفحه)