Your Cart

عرقیات

:: عرق کاسنی اصالت 400 میلی لیتر
صنایع غذایی اصالت از سال 1359 شروع به فعالیت نموده و هدف خورا عرضه محصول سالم و با کیفیت می‌داند. سبد تولیدات این برند بسیار متنوع و گسترده است که سلیقه و نیاز مشتری را برآورده می‌کند. انواع مربا، ترشی، شوری، سس و عرقیات جز همین تولیدات هستند که ضمن تامین بازار داخلی به خارج نیز صادر می‌گردد. از ویژ..
6,400 تومان
Brand: اصالت-esalat :: گلاب ممتاز اصالت 400 میلی لیتر
صنایع غذایی اصالت از سال 1359 شروع به فعالیت نموده و هدف خود را عرضه محصول سالم و با کیفیت می‌داند. سبد تولیدات این برند بسیار متنوع و گسترده است که سلیقه و نیاز مشتری را برآورده می‌کند. انواع مربا، ترشی، شوری، سس و عرقیات جز همین تولیدات هستند که ضمن تامین بازار داخلی به خارج نیز صادر می‌گردد. از و..
9,900 تومان
Brand: ربیع-rabee :: گلاب طبیعی ربیع 1 لیتر
برند ربیع که در زمینه تولید گلاب بسیار خوش نام و شناخته شده است متعلق به موسسه ایران گلاب است که از سال 60 در حال فعالیت است و اکنون نه تنها در زمینه این مورد بلکه تولید آبلیمو، رب، ترشیجات، روغن گلِ سرخ و عرقیات نیز دستی بر آتش دارد و با اتکا به تجربیات خود، ماشین آلات و ابزار پیشرفته و نیروی متخصص..
19,500 تومان
Brand: اصالت-esalat :: عرق بیدمشک اصالت 400 میلی لیتر
صنایع غذایی اصالت از سال 1359 شروع به فعالیت نموده و هدف خود را عرضه محصول سالم و با کیفیت می‌داند. سبد تولیدات این برند بسیار متنوع و گسترده است که سلیقه و نیاز مشتری را برآورده می‌کند. انواع مربا، ترشی، شوری، سس و عرقیات جز همین تولیدات هستند که ضمن تامین بازار داخلی به خارج نیز صادر می‌گردد. از و..
9,800 تومان
گلاب یک و یک 330 میلی لیتر
نا موجود
Brand: یک و یک :: گلاب یک و یک 330 میلی لیتر
یکی از چاشنی‌ها و افزودنی‌هایی که ما ایرانیان از صادرکنندگان مهم آن هستیم و کیفیت محصول تولیدی ما را که هیچ کشوری دارا نیست گلاب بوده و هست. تهیه انواع دمنوش، دسر، حلوا و کیک به عطر خوش ان ممکن گردیدهست.  یک و یک یکی از برندهایی که با اطمینان می‌توانید محصولات آن را خریداری کنید. این برند که مت..
ناموجود
گلاب وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: گلاب وانیا 1 لیتر
جالب است بدانید که ایرانیان اولین کسانی بودند در دنیا که عصاره گل سرخ محمدی را استخراج کردند و نام گلاب را بر آن نهادند و نکته جالب تر آنکه شاید به نظر نرسد اما بزرگترین مزرعه‌های گل محمدی را استان فارس دارد، شرکت شهد فارس برند "وانیا" با 15 سال سابقه فعالیت، در زمینه تولید و صادرات عرقیات گیاهی ارگ..
ناموجود
گلاب ممتاز آوند 1 لیتر
نا موجود
Brand: آوند-avand :: گلاب ممتاز آوند 1 لیتر
عرقیات سهم عمده‌ای در اقلام مصرفی ما دارند و اغلب به دلیل خواص درمانی‌ها به صورت خوراکی خریداری و مصرف می‌شوند اما کاربردهای گسترده‌ی آنها باعث شده تا اقبال به آنها بیشتر شده و در جامعه طرفداران بیشتری داشته باشند. شیراز مهد عرقیات ایران است و شرکت پارس گلاب با برند تجاری آوند اولین تولید کننده عرقی..
ناموجود
عرق یونجه وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق یونجه وانیا 1 لیتر
یکی از مصارف و دلایل شهرت پیدا کردن گیاه یونجه که با گل‌های سبز و بنفش رشد می‌کند عرق این گیاه است. به دلیل داشتن ریشه‌های قوی و بلند در درون اعماق زمین رخنه کرده و ویتامین‌ها، مواد مغذی و مواد معدنی را به درون خود می‌کشد. از میان عرقیاتی که محبوبیت زیادی دارند و مورد استفاده اند؛ عرق یونجه است. منب..
ناموجود
عرق گل گاوزبان وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق گل گاوزبان وانیا 1 لیتر
عرق گل گاوزبان از گیاهی به همین نام که دوساله است و بوته ای تهیه می شود، رستنگاه این گیاه بیشتر مناطق مرطوب و خوش آب و هوای شمال کشور است نظیر مازندران و گیلان و تقریبا در تمام نواحی این 2 استان رویش دارد. شرکت شهد فارس برند "وانیا" با 15 سال سابقه فعالیت، در زمینه تولید و صادرات عرقیات گیاهی ارگانی..
ناموجود
عرق کاسنی وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق کاسنی وانیا 1 لیتر
شرکت شهد فارس با نام برند تجاری "وانیا" و 15 سال سابقه، در زمینه تولید و صادرات عرقیات گیاهی ارگانیک فعالیت دارد. از ویژگی‌های محصولات و خود این شرکت می‌توان به بسته بندی شکیل کالا و قیمت مناسب آنها، اشتغال زایی برای جوانان، صادرات گسترده، محصولات دوست دار محیط زیست اشاره کرد. یکی از محصولات پرطرفدا..
ناموجود
عرق کاسنی آوند 1 لیتر
نا موجود
Brand: آوند-avand :: عرق کاسنی آوند 1 لیتر
شرکت پارس گلاب با برند تجاری آوند اولین تولید کننده عرقیات به همان روش قدیمی و سنتی است. از سال 60 در شیراز فعالیت دارد و بیش از 60 نوع محصول را در اختیار مشتریان خود با بسته بندی و حجم‌های متفاوت قرار داده، فرآورده‌هایی که به نوعی حامی طبیعت نیز هستند.اگر به دنبال داروی طبیعی هستید که با کمترین عوا..
ناموجود
عرق چهل گیاه وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق چهل گیاه وانیا 1 لیتر
یکی از موثرترین عرقیات که داروی بسیار موثر برای انواع دردها به شمار می رود چهل گیاه است که از گیاهان مفیدی چون: آویشن، اسطوخودوس، اسفرزه، افسنتین، ریشه بابا آدم، بادرنجبویه، بارهنگ، گل بنفشه که هر کدام خواص منحصر به فردی دارند تشکیل شده است البته به علت تعداد زیاد به آنها چهل گفته می‌شود و در واقعیت..
ناموجود
عرق نعنا وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق نعنا وانیا 1 لیتر
برای همه‌ی ما پیش آمده که دچار دلپیچه و دل درد بعد غذا شده‌ایم و به سراغ نسخه قدیمی‌ترها رفته و عرق نعناع مصرف کرده باشیم و به قول بزرگترها مثل آب روی آتش دردمان سریع فروکش کرده است. شرکت شهد فارس برند "وانیا" با 15 سال سابقه ، در زمینه تولید و صادرات عرقیات گیاهی ارگانیک فعالیت دارد و این محصول را ..
ناموجود
عرق نعنا اصالت 410 میلی لیتر
نا موجود
Brand: اصالت-esalat :: عرق نعنا اصالت 410 میلی لیتر
همیشه در خانه‌ی بزرگترها یک شیشه عرق نعنا بود و بقول خودشان وقتی سردی می کردیم و دل پیچه و دل درد داشتیم تجویز همیشگی شان بود و البته آن را یک عرق که مکمل فرآیند هضم بود می‌دانستند، شما هم یک شیشه عرق نعنا اصالت را همیشه دم دست داشته باشید . صنایع غذایی اصالت از سال 1359 شروع به فعالیت نموده و هدف خ..
ناموجود
عرق نعنا آوند 1 لیتر
نا موجود
Brand: آوند-avand :: عرق نعنا آوند 1 لیتر
نعناع و مشتقات آن  بین ما ایرانیان طرفداران زیاد دارد، حدود 34 گونه از آن در دنیا وجود دارد که نیمی از آنها در ایران هم رویش دارند، علاوه بر اینکه در سبزی موجود است و مصرف زیادی نیز دارد از عرق و اسانس آن نیز بهره می برند. عرق این گیاه از طعم و مزه ی خوبی برخوردار است و می ‌توان آن را به ‌طور م..
ناموجود
عرق شنبلیله وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق شنبلیله وانیا 1 لیتر
خرید عرقیات همیشه جزو لیست اقلام مصرفی ما ایرانیان است و به دلیل مزایای فراوان استفاده از این اینگونه تولیدات د ربین ما رواج یافته، شیراز به نوعی مهدعرقیات است  یکی از برندهای معتبر و قابل اعتماد در این زمینه وانیاست که متعلق  به شرکت شهد فارس  با 15 سال سابقه فعالیت بوده و در زمینه ت..
ناموجود
عرق شاتره وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق شاتره وانیا 1 لیتر
شرکت شهد فارس برند "وانیا" با 15 سال سابقه ، در زمینه تولید و صادرات عرقیات گیاهی ارگانیک فعالیت دارد و این محصول را با بالاترین کیفیت به شما عرضه می‌کند. از ویژگیهای محصولات و خود این شرکت می‌توان به بسته بندی شکیل کالا و قیمت مناسب آنها، اشتغال زایی برای جوانان، صادرات گسترده، محصولات دوست دار محی..
ناموجود
عرق شاتره آوند 1 لیتر
نا موجود
Brand: آوند-avand :: عرق شاتره آوند 1 لیتر
شرکت پارس گلاب با برند تجاری آوند اولین تولید کننده عرقیات به همان روش قدیمی و سنتی است و از سال 60 در شیراز فعالیت دارد و بیش از 60 نوع محصول را در اختیار مشتریان خود با بسته بندی و حجم‌های متفاوت قرار داده است فرآورده‌هایی که به نوعی حامی طبیعت نیز هستند. عرق شاتره 1 لیتری  یکی از همین محصولا..
ناموجود
عرق زنیان وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق زنیان وانیا 1 لیتر
این محصول از گیاهی بوته ای،علفی و 1 ساله میباشد که ارتفاعش تا 90 سانتی متربا گل‌های با رنگ سفید و اندازه کوچک تهیه می‌شود.عرق زنیان ضد درد و التهـاب مفـاصل و برطرف کننده دردهـای آرتـروز بوده، در درمان سیـاتیک، کرامپ و نقرس کاربرد دارد. طبع عرق گرفته شده از گیاه زنیان گرم و خشک است و خواص دارویی آن ش..
ناموجود
عرق رازیانه وانیا 1 لیتر
نا موجود
Brand: وانیا-vania :: عرق رازیانه وانیا 1 لیتر
رازیانه گیاهی معطر ، علفی و دوساله می باشد که ارتفاع آن تا ۲ متر نیز می رسد ساقه رازیانه دارای شیارهای هم دریف و موازی است و برگهای آن نازک و نخی است. رازیانه دارای گلهای زرد وخوشه مانند در انتهای ساقه آن است. عرق این گیاه دارای طعم تند، تلخ و شیرین است و کمی به طعم نعناع شبیه است. در درمان بسیاری ا..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 24 (2 صفحه)