Your Cart

چای و دمنوش

Brand: طبیعت :: چای سیاه سیلان طبیعت 450 گرم
سریلانکا یکی از کشورهای آسیای سرسبز به دلیل وجود مزارع فراوان چای است که سوغات اصلی آنجا نیز به شمار می‌رود، جالب است بدانید کشت این محصول در سریلانکا و به ویژه منطقه سیلان که این کالا نام خود را از آنجا گرفته در دوران استعمار انگلیس و از سال 1867 آغاز و بعد از چند سال به سبب آب و هوی مناسب کشت آن گ..
43,900 تومان
Brand: توینینگز-twinings :: چای سیاه کیسه ای سنتی انگلیسی توینینگز 25 عدد
چای را به جرأت می توان محبوب ترین و پراستفاده‌ترین نوشیدنی‌های گرم دنیا معرفی کرد، که در تمام لحظات از شادی و خوشحالی تا غم و خستگی با گرمایی که دارد بخشی از گفتگوها و خاطراتمان شده و هست. مردمان هر کشوری بنا بر ذائقه و سلیقه خودشان به روشهای مختلفی آن را دم می‌کنند. چای سیاه انگلیسی توینینگر ترکیبی..
13,950 تومان
Brand: شهرزاد-shahrzad :: چای کلکته شهرزاد 500 گرم
نوشیدنی ای که به گفته ی محققان بعد از آب بیشترین مصرف را دنیا دارد و محبوب است چای است و در کشورهای زیادی کشت می‌شود هند جز یکی از همین کشورهاست و محصول شمال هندوستان که با آسام معروف است کیفیت و مطلوبیت بسیاری دارد و به نام چای کلکته هم شناخته می‌شود از تازه ترین و خوش عطرترین گیاهان کشت شده در این..
69,900 تومان
Brand: سحر خیز-sahar khiz :: چای سبز کیسه ای لیمو سحرخیز 20 عدد
همین اواخر بود که زمزمه شفابخشی و استفاده از چای سبز به میان آمد و بسیاری که فقط یک مدل چایِ سیاه را می‌شناختند کم کم ذائقه خود را به تنوع عادت داده و به سوی مصرف این کالا کشش پیدا کردند.این محصول همان برگهای چای است که به دلیل اکسایش کمتر سبز باقی می مانند و نسبت به اقلام مشابه دیگر کافئین  کم..
10,400 تومان
Brand: گلستان :: چای سیاه کیسه ای ممتاز هندوستان گلستان 100 عدد
مجموعه گلستان با تولید اقلام متنوعی مانند چای، ادویه، برنج، پسته و ... نام معتبر در زمینه مواد غذایی در ایران است که فعالیت خودرا ازسال 1330 آغاز کرده و با استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، نیروی مختصص و هدف قراردادن رضایت مشتری و مشتری مداری توانسته است با جایگاهی که شایسته آن است دست پیدا کند. چا..
36,900 تومان
Brand: توینینگز-twinings :: چای سیاه کیسه ای ارل گری توینینگز 25 عدد
توینینگز یکی از نام‌های اصیل و برندی معتبر در صنعت چای جهان است، شرکت گلستان نیز که از کارخانه‌های بزرگ، بنام و فعال ایرانی در این زمینه است اقدام به بسته بندی و توزیع آن کرده است.شاید جالب باشد بدانید برای اولین بار در انگلیس این نوشیدینی گرم که بسیار عطر و طعم خوشایندی داشت  برای مصرف خانواده..
13,950 تومان
Brand: شهرزاد-shahrzad :: چای کله مورچه کنیا شهرزاد 500 گرم
هنوز هم خستگی روزانه خیلی از ما تنها با یک فنجان چای دبش و خوش طعم بر طرف می‌شود. با اینکه چای‌های کیسه‌ای و یا همان تی‌بگ‌ها سختی آماده سازی این نوشیدنی گرم را به حداقل رسانده‌اند اما هستند کسانیکه که هنوز هم در میان مشغله‌ها و کمبود وقت‌های روزانه، زمانی را برای دم کردن یک نوشیدنی خوش عطر و بی نظی..
67,450 تومان
Brand: توینینگز-twinings :: چای سیاه کیسه ای ارل گری توینینگز 50 عدد
توینینگز یکی از نام‌های اصیل و برندی معتبر در صنعت چای جهان است، شرکت گلستان نیز که از کارخانه‌های بزرگ، بنام و فعال ایرانی در این زمینه است اقدام به بسته بندی و توزیع آن کرده است.شاید جالب باشد بدانید برای اولین بار در انگلیس این نوشیدینی گرم که بسیار عطر و طعم خوشایندی داشت و برای مصرف خانواده‌ای ..
23,900 تومان
نمايش 1 تا 20 از 144 (8 صفحه)