Your Cart

پودر فشرده حاوی زعفران الیت 8 عدد

پودر فشرده حاوی زعفران الیت 8 عدد
پودر فشرده حاوی زعفران الیت 8 عدد
10,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • :: پودر فشرده حاوی زعفران الیت 8 عدد

عطرغذا و رنگ و لعاب مناسب یکی از مواردی که در اشتهاآور بودن و جذب تمام سلایق و ذائقه‌ها به سوی سفره موثرست. این روزها که به دلیل زندگی شلوغ و پر از استرس وقت کافی برای پختن غذاهای آن چنانی یا صرف زمان زیاد برای این مسئله نیست، تمایل به سمت مواد اماده و نیمه آماده، عصاره‌ها و چاشنی‌ها بیشتر شده‌ست. در این میان برندی موفق به جذب رضایت مشتریان خود می‌شود که تمامی این شرایط را سنجیده و کالایی مناسب را در این میان ارائه دهد. البته باید گفت که نباید به دلیل اینکه سرعت را به آشپزی اضافه می‌کنیم از قید طعم و رنگ بگذریم و محصولی یرا باید انتخاب کرد که کیفیت و مرغوبیت داشته باشد. محصولات برند الیت به ویژه پودر فشرده حاوی عصاره زعفران الیت 8 عدد تمام این ویژگی‌ها را داراست.

الیت در سال 1384 شروع به تولید محصولات خشک و نیمه آماده کرد که با هدف سرعت بخشیدن به آشپزی و به همراه حفظ سلامت خانواده کرد. سوپ‌ها، عصاره، آش و حلیم نیمه آماده، ادویه، پودرسوخاری، پودر زعفران و ... از محصولات این برند هستند، همچنین نودل تولیدی آن نیز با نام نودالیت در طعم های بسیار متنوع و برای تمام سلیقه ها نامی شناخته شده است. اما درباره‌ی این محصول باید گفت که حاوی عد عدد پودر مکعبی شکل است که یک طعم و رنگ دهنده برای انواع غذاها و پیش‌غذاها به شمار می‌رود.

19hyper-پودر-فشرده-حاوی-زعفران-الیت-8-عدد

خواص زعفران
  • نشاط آور محسوب می‌گردد و برخی داروهای ضد افسردگی از آن سود می‌جویند.
  • به خاطر اینکه ضد افسردگی بوده و افسرده بودن خود عامل شیوع آلزایمر است همراه با گل سرخ روند این بیماری را تا حد زیادی کند می‌‎نماید.
  • طعم گرم آن جهت بهبود سرفه مفید واقع می‌شود.
  • به دلیل طبع گرم گردش خون را سریع‌تر کرده در بهبود وضعیت قلب ، کبد و کلیه‌ها اثر دارد.
  • یکی از مواردیست که مصرف آن جهت کاهش چربی خون توصیه می‌گردد.
  • در جهت بهبود وضعیت پوست مفید واقع می‌شود و به شفافیت و درخشندگی آن کمک می‌نماید.
اطلاعات کلی
نوع: عصاره
برند: الیت
تعداد : 8 عدد
مبدا برند: ایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: الیت , عصاره , عصاره الیت