Your Cart

برتر-bartar

Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 1000 گرم
نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر عده زیادی کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دلیل استفاد..
2,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 250 گرم
نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم  یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر عده زیادی کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دلیل ..
3,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: آلبالو ترش برتر 100 گرم
تاکنون برای تسکین دردهای موضعی مثل سردرد چه چیزی مصرف می‌کردید؟ مسکن‌ها را که مصرف آنها زیانهای بسیاری به دنبال دارد فراموش کنید و آلبالو را جایگزین کنید. اگر بعد از ورزش سنگین دچار کوفتگی و دردهای عجیب می شوید کافیست این محصول را به مدت 8 روز پیاپی مصرف نمایید و اثرات معجزه آسایش را ببینید. علاوه ب..
8,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: آلبالو ترش برتر 50 گرم
تاکنون برای تسکین دردهای موضعی مثل سردرد چه چیزی مصرف می‌کردید؟ مسکن‌ها را که مصرف آنها زیانهای بسیاری به دنبال دارد فراموش کنید و آلبالو را جایگزین کنید. اگر بعد از ورزش سنگین دچار کوفتگی و دردهای عجیب می شوید کافیست این محصول را به مدت 8 روز پیاپی مصرف نمایید و اثرات معجزه آسایش را ببینید. علاوه ب..
6,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: نخود برتر 450 گرم
نخود فقط یکی از حبوباتی نیست که در آشپزی استفاده داشته باشد و به دلیل خواص و ویژگی ها مفیدی که دارد به عنوان یک دارو به شمار می رود و تاکید زیادی بر مصرف آن در طب سنت شده‌ست. بطور مثال جنوبی‌های خونگرممان در زمستان از آن نخودآب تهیه می‌کنند که بدن را در مقابل سرماخوردگی ایمن می‌نماید. که طرز تهیه آن..
8,600 تومان
Brand: برتر-bartar :: آرد سیب زمینی برتر 200 گرم
شرکت نویدکاران که تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتراست و از سال 75 فعالیت خود را با هدف رساندن کالای استاندارد و مرغوب به دست مشتریان آغاز کردند. محصولات این تولیدی که شامل میوه‌های خشک، حبوبات، برنج، چاشنی‌ها و ... می‌شود فرآوری و بسته بندی محصولات درجه یک و با کیفیت به صورت کاملاً بهداشتی است. این مجم..
12,500 تومان
Brand: برتر-bartar :: پرک سوخاری اسپایسی برتر 250 گرم
دنیای غذاها آنقدر متنوع و متفاوت است که می‌توان به راحتی سلایق گوناگون را با کمترین امکانات اما ترکیب‌های متفاوت راضی کرد، علاوه بر شیوه پخت و دستور تهیه‌ها مواد اولیه نیز در این میان نقش پررنگی دارند. به طور مثال به مواد اولیه بسیار کم و با روشی راحت می‌توان غذای مهمانی و تولد را آماده کرد. برند بر..
14,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: پروتئین سویا برتر 800 گرم
پروتئین سویا برتر 800 گرمی محصولی است که به راحتی جایگزین گوشت شده و می‌توانید غذاهای متععدی را به وسیله ن در خانه طبخ نمایید که سلامت بالایی دارند. شرکت نویدکاران که تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتراست و از سال 75 فعالیت خود را با هدف رساندن کالای بهداشتی و مرغوب به دست مشتریان آغاز کردند. محصولات این..
11,900 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 500 گرم
نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم  یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر عده‌ی زیادی کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دلی..
3,300 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 2500 گرم
 نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم بودنش یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر بسیاری کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دل..
4,900 تومان
Brand: برتر-bartar :: آرد جو برتر 200 گرم
از گذشته، جو بعنوان یک منبع غذایی مهم بویژه در نواحی سردسیر و خشک رواج داشته است. این دانه که از اولین غلات کشت شده در تاریخ به شمار می‌رود، مصارف زیادی در زمینه های غذایی، درمانی و حتی زیبایی دارد.مرسوم‌ترین فرآورده حاصل از آن نان  است. نانی مغذی سرشار از فیبر، ویتامین‌های ب، پروتئین، کلسیم، آ..
5,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: آلبالو خشک قلمی برتر 40 گرم
تاکنون برای تسکین دردهای موضعی مثل سردرد چه چیزی مصرف می‌کردید؟ مسکن‌ها را که مصرف آنها زیانهای بسیاری به دنبال دارد فراموش کنید و آلبالو خشکه را جایگزین کنید. اگر بعد از ورزش سنگین دچار کوفتگی و دردهای عجیب می شوید کافیست این محصول را به مدت 8 روز پیاپی مصرف نمایید و اثرات معجزه آسایش را ببینید. عل..
3,500 تومان
Brand: برتر-bartar :: زردچوبه برتر 100 گرم
می‌توان به جرأت گفت که بعد از  نمک ادویه پر مصرف در آشپزی ایرانی زرچوبه است که طبع گرم و خشکی دارد که بیشتر در هند و جنوب شرقی آسیا رشد می‌کند و استفاده از آن به شکل پودر رواج بیشتری دارد. زردچوبه برتر 100 گرم یکی از محصولات با کیفیتی است که روش ساختن  ماسک‌های خانگی و خواص آن را برای شما ..
9,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 84 (5 صفحه)