Your Cart

زعفران کارتی سحر خیز 1 گرم

زعفران کارتی سحر خیز 1 گرم
زعفران کارتی سحر خیز 1 گرم
22,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • :: زعفران کارتی سحر خیز 1 گرم

زعفران یک لقب پر ابهت دارد که به خاطر رنگ، طعم، عطر، قیمت و زحمت زیادی است که به پای آن کشیده می‌شود؛ طلای سرخ . سحرخیز که یکی از قدیمی ترین و ریشه دارترین فعالیت در عرصه تولید و عرضه انواع چاشنی و خشکبارست که از سال 1311 و با فعالیت تحقیقاتی بر روی کشت این محصول آغاز به کار نموده و از همان سال علاوه بر آن در عرصه فروش انواع خشکبار مرغوب نیز فعالیت دارد. سطح بالای کیفی تولیدات، بهداشتی و سالم بودن دلایل مناسبی هستند تا این برند را در سبد خرید خود جای داده و از کالاهای متنوع آن استفاده ببرید. در همین راستا به معرفی خواص  زعفران سحر خیز 1گرم در ادامه مطلب پرداخته و ماسک بسیار موثر بر کاستن چربی پوستی را آموزش خواهیم داد.

19hyper-زعفران-کارتی-سحر-خیز-1-گرم

خواص زعفران
  • نشاط آور بوده و برخی داروهای ضد افسردگی از آن سود می‌جویند.
  • به دلیل اینکه ضد افسردگی بوده و افسرده بودن خود عامل شیوع آلزایمر است همراه با گل سرخ روند این بیماری را تا حد زیادی کند می‌‎نماید.
  • طعم گرم آن برای بهبود سرفه مفید واقع می‌شود.
  • به  خاطرطبع گرم، گردش خون را سریع‌تر کرده در بهبود وضعیت قلب ، کبد و کلیه‌ها اثر می‌گذارد
  • یکی از مواردیست که مصرف آن جهت کاهش چربی خون توصیه می‌گردد.
  • برای پوست مفید بوده و به شفافیت و درخشندگی آن کمک می‌نماید.
آموزش تهیه ماسک خانگی برای پوست‌های چرب

اهمیت به پوست بخاطر نقشی که در زیبایی وظاهر دارد دارای اهمیت ویژه است به همین سبب استفاده از اسکراب‌ها و ماسک‎‌‌ها دارای اهمیت بوده البته یک نکته مهم وجود داشته و باید به آن توجه کرد؛ به دلیل حساسیت پوستی باید مراقب بود که انتخاب درستی داشت اگر طبیعی بودن برای شما یک پارامتر محسوب می‌گردد بهترست که انواع خانگی آن را امتحان نمایید.

طرز تهیه:

دو سه قاشقی ماست را به همراه چند رشته از این محصول مدتی زمانی استراحت دهید تا  زعفران‌ها در آن خیس بخوردو بعد یک قاشق آبلیموی تازه در آن بریزید و باز زمان دهید تا مایع به رنگ زرد دربیاید بعد روی پوست صورتتان گذاشته با گذشت یک ربع ساعت آن را بشویید. هفته ای یک دوبار اینکار را امتحان نمایید خواهید دید چربی پوستتان که عامل ایجاد جوش است تا حد زیادی کم می‌شود.

اطلاعات کلی
نوع: زعفران
برند: سحر خیز
وزن: 1 گرم
مبدا برند: ایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.