Your Cart

مغز بادام شور فله ای

مغز بادام شور فله ای
مغز بادام شور فله ای
149,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • :: مغز بادام شور فله ای

یکی از این مزه‌های دوست داشتنی که در بین جوانترها هم طرفدار زیادی دارد شوری بوده و دقیقاً به همین دلیلست که بسیاری جذب خوراکی‌ها و تنقلات مضر می‌شوند، بهترین راه حل در اینگونه موارد استفاده از دانه‌های مغذی شور و بو داده است بخصوص برای کودکان تا هم از خواص آنها بهره ببرند و هم بتوانند به طعم دلخواهشان برسند. ایران کشور چهار فصل بوده و با سفر به هر تکه از آن می‌توان آب و هوایی متنوع را تجربه کرد و نفس کشید، به همین دلیلست که به راحتی و در فصلی محصولات متنوع در دسترس است. بطور مثال آب و هوای سرد و کوهستانی برخی مناطق برای رشد و پرورش خشکباری مانند بادام و گردو بسیار مناسب خواهد بود و در واقع درخت این محصولات فقط با همان شرایط جوی و آب و هوایی سازگاری دارند. طبیعی بودن و دستکاری نشدن این محصولات دلیل بزرگیست که آنها را در سبد مصرفی خود قرار دهید و از فواید آنها بهره ببرید مانند گذشتگان ما که به دلیل اشراف به مزایا و میل به مصرف اقلام خوراکی سالم  استفاده از انها را همیشه توصیه می‌کنند و در خانه کمتر پدربزرگ و مادربزرگی از این اقلام نباشد. در واقع خشکبار تنقلات اصلی ما ایرانیان بودند که نیاز به احیا است و با هر روش باید از خواص انها سود جست ادامه این مطلب بدون شک در این راستا به شما کمک می‌کند.

خواص مغز بادام
19hyper-مغز-بادام-شور-فله-ای
  • طعم شیرین و خاص و فواید بی پایان دو دلیل بزرگ استفاده از این محصول است اما از لحاظ علمی نیز ویژگی هایی دارد که به سلامت شما کمک خواهد کرد
  • شاید جالب باشد بدانید که بادام غنی‌ترین منبع کلیسم غیرحیوانی را داراست و اگر بخاطر مشکلاتی از لبنیات فراری هستید این مغز پر فایده یک جایگزین مناسب به شمار می‌آید تا سلامت و استحکام استخوان و دندان شما را تضمین نماید.
  • اگر سوزش معده دارید این محصول بعد از خورده شدن یک جداره روغنی در معده شما ایجاد کرده و سوزش و درد را از بین خواهد برد.
  • طبق تحقیقات کارشناسان تغذیه در دانشگاه پنسیلوانیای امریکا مصرف روزانه و مرتب آن چربی‌های دور شکم را آب می‌کند.
  • در برخی فصول و برخی زمانها عضلات دچار گرفتگی یا همان اسپاسم میشوند که به دلیل پایین آمدن پتاسیم بدن بوده اگر این حالت را تجربه کرده اید مصرف بادام به دلیل برخورداری از منیزیم و پتاسیم از این حالات شما پیشگیری می‌کند.

نکته:

دیر هضم است و افراط در مصرف با معده درد همراه خواهد بود.

کسانی که طبع سرد و معده ضعیف دارند بهترست به همراه این محصول کمی شکر مصرف کنند تا دچار مشکلات گوارشی نگردند.

اطلاعات کلی
نوع: مغز
طعم: شور

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.