Your Cart

سبزیجات خشک و جوانه

Brand: کشت سبز :: سبزی خشک آش کشت سبز 80 گرم
کشت سبز از برندهای معتبر ایرانی در زمینه صنایع غذایی است که با محصولاتی نظیر چاشنی و افزودنی، حبوبات و ادویه‌های آن آشنا شده‌ایم یک سری محصولات را تدارک دیده‌ است که بسیار به درد زندگی شلوغ امروزی، زندگی خوابگاهی می‌خورد و حتی برای سوغاتی بردن برای افراد خارج از ایران کاربردی‌ست. یکی از این محص..
7,700 تومان
گشنیز خشک کشت سبز 80 گرم
نا موجود
Brand: کشت سبز :: گشنیز خشک کشت سبز 80 گرم
یکی از راه‌های نگهداری طولانی مدت مواد غذایی، میوه‌ تازه و سبزیجات خشک کردن است. در واقع با سرعت گرفتن زندگی‌ها امروزی و با توجه به این نکته که برخی سبزی‌ها در برخی فصول به صورت تازه یافت نمی‌شوند این بهترین راه حل است اما انجام اینکار به صورت خانگی هم زحمت زیادی دارد و هم ممکن به نتی..
ناموجود
مرزه خشک برتر 70 گرم
نا موجود
سبزی کوکو خشک کشت سبز 80 گرم
نا موجود
Brand: کشت سبز :: سبزی کوکو خشک کشت سبز 80 گرم
غذاهای نانی به دلیل اینکه سریع آماده می‌شوند و تنوع بالایی دارند اصولاً در یکی از وعده‌های غذایی ما ایرانیان طبخ می‌شوند انواع کوکوها، کتلت و خوراک‌ها از این مدل غذاها هستند. یکی از آنها کوکوسبزی محسوب می‌شود، گرچه روش‌های طبخ متعددی دارد و ترکیبات آن را بنابر ذائقه می‌توان دستکاری کرد. این غذا یک ع..
ناموجود
سبزی ماهی بی رقیب 70 گرم
نا موجود
Brand: بی رقیب-bi raghib :: سبزی ماهی بی رقیب 70 گرم
فرهنگهای غذایی ملل یکی از جالترین موضوعات برای مطالعه و داشتن اطلاعات عمومی به شمار می‌رود به طور مثال در مناطق مختلف دنیا غذاها برای مراسمات مختلف ویژه و خاصست مسیحیان برای سال نو حتماً بوقلمون می‌خورند و ایرانیان سبزی پلو با ماهی، چینی‌ها برنج و سبزیجات و ... هرکدام از این خوراکی‌ها هم به دلیل خاص..
ناموجود
سبزی قورمه بی رقیب 70 گرم
نا موجود
Brand: بی رقیب-bi raghib :: سبزی قورمه بی رقیب 70 گرم
کمتر کسی می داند که در هر کشوری برخی غذاها به عنوان میراث و گنجینه معنوی شناخته می‌شوند و هر کشوری غذای ملی خاص خود را دارد، قورمه سبزی غذای ملی ایرانیان بوده و جالب اینکه عمر آن را بین 500 تا 2000 سال تخمین می‌زنند. و شاید جالبتر این باشد که ایرانیان دور از وطن آخرین شنبه از ماه نوامبر هر سال (یا ا..
ناموجود
سبزی شوید بی رقیب 70 گرم
نا موجود
Brand: بی رقیب-bi raghib :: سبزی شوید بی رقیب 70 گرم
دسته‌های سبزی با گل و لای در سبدهای قرمز یکی از خاطرات کودکی مشترک ماست و زمان زیادی که صرف پاک کردن، شستن، خشک کردن و بسته بندی آنها می‎‌شد اما امروزه این مسیر کوتاه تر و ایده آل تر شده و شرکتهای خوشنام در بسته بندی مشخص آنها در اختیار همه قرار می‌دهند، گروه تولیدی دردانه بی‌رقیب که با برندی به همی..
ناموجود
سبزی شنبلیله بی رقیب 70 گرم
نا موجود
Brand: بی رقیب-bi raghib :: سبزی شنبلیله بی رقیب 70 گرم
یکی از سبزی‌های خشک خوش عطر و بویی که اگر از عاشقان قرمه سبزی باشید بدون شک آن را هم دوست خواهید داشت شنبلیله است، یکی از قلق‌های خوشمزه شدن قورمه هم اینست که در حین پخت برای خوش عطرتر شدن آن کمی از این سبزی را به صورت خشک در خانه داشته باشید و داخل غذا بریزید. اصولا در فصولی هم که سبزی‌های تهیه شده..
ناموجود
سبزی خشک کلم پلو کشت سبز 80 گرم
نا موجود
سبزی خشک ماهی برتر 70 گرم
نا موجود
سبزی خشک قورمه برتر 70 گرم
نا موجود
سبزی خشک قلیه ماهی کشت سبز 80 گرم
نا موجود
Brand: کشت سبز :: سبزی خشک قلیه ماهی کشت سبز 80 گرم
فرهنگ غذایی جایگاه ویژه‌ای در بین اقوام مختلف دارد. جنوبی‌ها به غذاهای تند و تیز و پر ادویه‌شان و شمالی‌ها به استفاده از سیر و هم سبزی‌های محلی معروفند. غذاهایی که اغلب به بخشی از فرهنگ هر منطقه تبدیل شده و قابلیت جذب گردشگر و توریست را نیز دارد، و شاید جالب باشد بدانید که به یک صنعت جذب توریست در د..
ناموجود
سبزی خشک آش برتر 70 گرم
نا موجود
سبزی جعفری بی رقیب 70 گرم
نا موجود
Brand: بی رقیب-bi raghib :: سبزی جعفری بی رقیب 70 گرم
داشتن سبزیجات آماده ی خشک از هر مدلی به سبب سختی تهیه و پاک کردن و خشک کردن گاهی باعث می‌شد که از این امر در خانه‌ها چشم پوشی شود و خود را از خواص انها محروم کنیم اما امروز سبزیجات آماده راه را هموار کرد و تنها کافیست که با اطمینان از برند انتخاب و خرید کنید . یکی از این محصولات که در انواع و سالاد ..
ناموجود
سبزی ترخون بی رقیب 70 گرم
نا موجود
Brand: بی رقیب-bi raghib :: سبزی ترخون بی رقیب 70 گرم
دسترسی همیشگی به سبزی تازه ممکن نیست و به همین خاطر  داشتن دو یا سه بسته از انواع خشک آماده می‌تواند در مواقع ضروری به کار بیاید و راه گشا باشد. بخصوص سبزیهای ایرانی عطر و بوی ویژه‌ای دارد و بسیاری که دور از وطن زندگی می‌کنند تنها قادرند سبزی خشک به همراه خود داشته باشند به همین دلایل بی رقیب د..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 25 (2 صفحه)