Your Cart

میوه خشک

Brand: متفرقه :: قیسی تر فله ای
خشکبار در بین ایرانیان به عنوان یکی تنقلات سالم همیشه مصرف می‌شود و این سنت حتی با وجود مواد خوراکی دیگری که مرسوم شده و وارد بازار گردیده فراموش نشده، البته تهیه آن در خانه سختی و مشقتهای خاص خود را دارد به ویژه اقلامی چون برگه زردآلو یا قیسی ، به همین دلیل عده‌ی زیادی ترجیح می‌دهند آن را از بیرون ..
43,000 تومان
Brand: متفرقه :: آلو بخارا فله ای
خشکبار ایران مانند فرهنگ غذایی و آداب و رسوم ایرانی یگانه و خاص هستند و یکی از سوغاتی‌ها و اقلام صادراتی ایران به شمار می‌رود. مصرف آنها به صورت میان وعده، پایه اصلی دستور پخت ها و... رواج دارد. آلو بخارا یکی از خشکبار دوست داشتنی است. آلوی تازه قطره طلا را می‌جوشانند و پوست آن  را جدا کرده در ..
26,500 تومان
Brand: متفرقه :: حبه میوه های استوایی آناناسی فله ای
تنقلات، آجیل و چای بخش مهمی از پذیرایی‌های ما در مهمانی به شمار می‌رود، در گذشته مواد طبیعی و ارگانیک و سادگی یکی از ویژگیهای پذیرایی‌های مهمانی ها بود امروزه اما سلایق عوض شده و کشش به سمت مواد صنعتی و مضر جای موارد قبل را به طور کامل گرفته از این رو وظیفه سنگینی بر دوش والدین است تا خانواده را فره..
96,000 تومان
میوه خشک فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: میوه خشک فله ای
وعده‌های اصلی غذایی نقش مهمی در سلامت بدن دارند و نوع غذای مصرفی درآنها نیز بخشی از فرهنگ هر کشور و ملت شده اما در این بین ، میان وعده‌ها و تنقلات نیز جایگاه ویژه خود را دارند که در بسیاری از اوقات چه در حین تماشای فیلم  و مسابقه فوتبال یا در جمع خانوادگی  و دورهمی ها مصرف می‌شوند . یکی از..
ناموجود
حبه نارگیل فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: حبه نارگیل فله ای
میوه‌ها و بسیاری از گیاهان نه فقط به صورت روش‌های قدیمی متداول و سنتی  بلکه به شیوه‌های جدید فرآوری شده و مصرف می‌شوند از چیپس تا حبه‌های شیرین آنها که جایگزین بسیاری از تنقلات و قند خواهد بود. نارگیل چه به صورت تازه‌ی و چه در به صورت پودر در بین غذاها، پیش غذاها و دسرهای ما ایرانیان جایگاه ویژ..
ناموجود
حبه زنجبیل فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: حبه زنجبیل فله ای
بسیاری از گیاهان در ایران می‌رویند و استفاده می‌شوند که شاید این چرخه آنقدر روتین و عادی به نظر برسد که اثرات معجزه آمیزشان را فراموش کرده باشیم و قدردان این نعمتها نباشیم. زنجبیل چه به صورت تازه‌ی آن که تنها در ماه‌های خاصی از سال در بازار عرضه می‌گردد و چه در به صورت پودر در بین ما ایرانیان جایگاه..
ناموجود
توت یزدی فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: توت یزدی فله ای
تابستان و روزهای گرمش خاطرات مشترکی را در ذهن تمام ما به جای می‌گذارد، بالا رفتن از دست و طعم توت البته فراموش نشدنی است، البته گذشتگان آینده اندیش ما برای گذر از شبهای بلند زمستان و بی نصیب نماندن از این طعم دلچسب هم چاره اندیشیده‌اند و این میوه را به صورت خشک درآورده مصرف می‌کنند، ایران پر از مناط..
ناموجود
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)