Your Cart

نخ دندان سوپر سدا فورامن 25 متر

نخ دندان سوپر سدا فورامن 25 متر
نخ دندان سوپر سدا فورامن 25 متر
24,500 تومان
  • موجودی: موجود
  • :: نخ دندان سوپر سدا فورامن 25 متر

معرفی نخ دندان سوپر سدا فورامن:


حفظ بهداشت دهان و دندان و داشتن لبخندی زیبا تنها در گرو خرید مسواک خوب یا بهترین خمیردندان نیست بلکه ابزار دیگری نیز وجود دارد که با کمک آنها می‌توان این کار را به صورت کامل انجام داد، از جمله خلال‌دندان، دهانشویه و نخ دندان. البته انتخاب نخ دندانی که مناسب باشد و باعث آسیب به دندان‌ها نشود کار چندان آسانی نیست. نخ دندان سوپر سدا فورامن می تواند انتخاب درستی باشد اگر فارغ از کیفیت به شیوه‌ی درستی از آن استفاده کنیم که در ادامه این شیوه را ذکر خواهیم کرد. این کالای مرغوب دارای طول 25 متری بوده و برای مصرف روزانه توصیه می‌شود تا دندان‌ها را از هرگونه پلاک و باکتری که به راحتی و با مسواک تمیز نمی‌شوند، پاک کند.

19hyper-نخ-دندان-سوپر-سدا-فورامن-25-متر


ویژگی‌ها:

برای مصرف روزانه کاربرد دارد.
از استحکام مناسبی برخوردارست.
حاوی فلوراید و عصاره‌های خوش بو مانند نعناست.
هرگونه پلاک، جرم، باکتری و باقی مانده غذا را به راحتی از بین دندان‌ها بیرون می‌کشد.
برای تمام افراد بزرگسال استفاده از آن توصیه می‌شود.

روش صحیح استفاده از نخ دندان:


ابتدا مقدار مناسبی از آن را ببرید (بین 35 تا 50 سانتی متر) و دور انگشتان وسط دو دست بپیچید و با حرکت دادن انگشت‌های اشاره و شست بین دندان‌ها پایین و بالا ببرید و تا از بین رفتن جرم‌ها این عمل را ادامه دهید. هنگام بیرون کشیدن مراقب باشید تا این کار را با شدت انجام ندهید تا از آسیب احتمالی پیشگیری شود.

نکته: در صورت پوسیدگی شدید دندان‌هایتان یا بیماری‌های مربوط به لثه به کار بردن آن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.استفاده غلط از این محصول از بین بردن لثه و التهاباتی را به همراه دارد برای همین بهترست این کار با صبوری انجام شده و بیش از حد محکم یا آرام نکشید.

اطلاعات کلی
نوع: نخ دندان
برند: فورامن
طول : 25 متر
مبدا برند: اسپانیا
شماره مجوز : 21280110004/1
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.