Your Cart

ترشی و شوری

سیر قرمز فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: سیر قرمز فله ای
خوردن برخی غذاهای سنتی ایران مانند آبگوشت بدون دورچین هایی مانند سبزی، دوغ و البته سیرترشی مزه‌ی دیگری می‌دهد. این محصول انواع گوناگونی را شامل می‌شود که با توجه به منطقه کشت این تفاوت‌ها به وجود می‌آید، نوع بنفش در مقابل سیر سفید قد و قواره ای کوچک و فشرده‌تری داشته و معمولاً بین 8 تا 12 حبه دارد. ..
ناموجود
سیر سفید فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: سیر سفید فله ای
ترشیجات و شوری‌ها از دورچین‌های مورد علاقه ایرانیان در کنار وعده‌های اصلی غذا هستند، به جرات می توان گفت که در هیچ کشوری به اندازه ایران ترشی‌ها از تنوع برخوردار نیستند و طرفداران ندارند. سیر ترشی یکی از محصولات بوده که به دو رنگ سفید و قرمز بسته به نوع سیر و نوع سرکه مورد استفاده آن در بازار عرضه ش..
ناموجود
زیتون پرورده ویژه فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: زیتون پرورده ویژه فله ای
زیتون و روغن زیتون از آن دسته محصولاتی هستند که به سبب خواص فراوان در رژیم های غذایی همیشه توصیه می‌گردد. یکی از فرآورده های آن زیتون پرورده است که مخصوص رودبار گیلان و طارم زنجان بوده و به عنوان یکی از دورچین‌های سفره‌ی ایراینی به شمار می‌رود و از ترکیبات زیتون، رب انار، گردوی آسیاب شده، سیر، گلپر ..
ناموجود
زیتون ممتاز فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: زیتون ممتاز فله ای
گیاهان بستگی به مناطقی و نوع درخت دارای گونه‌های متفاوتی هستند زیتون نیز از این قاعده مستثنی نبود و بنابر نوه رنگ و کشیدگی و محل کشت اسامی مختلفی دارد، یکی از این گونه‌ها ممتاز بوده که همانطور که از اسم آن مشخص است مرغوب‌تر و با کیفیت‌تر بوده و بخصوص برای کسانی که قصد دارند نوع مجلسی تهیه کنند و برا..
ناموجود
زیتون سیاه قطعه شده فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: زیتون سیاه قطعه شده فله ای
زیتون‌ها از نظر رنگ، دارای انواع مختلفی از جمله سبز و سیاه است. نوع سیاه به صورت طبیعی این رنگ را دارد البته در مواردی بسته بندی گاهی با ترکیبات آهن اینگونه می‌شود که باید حتماً روی بسته قید شود.اصل اینست که در کل زیتون‌ها به مرور زمان و در طی فرآیند رسیدن از سبز به تیره‌ تر شدن حرکت می‌کنند. در هر ..
ناموجود
زیتون سبز ویژه فله ای
نا موجود
:: زیتون سبز ویژه فله ای
یکی از سوغاتی‌های  خوشمزه شمال انواع زیتون بوده و به دلیل دردسرهای فراوان در تهیه آن به صورت خانگی بخصوص در گرفتن تلخی بسیار اقدام به خرید آن از مراکز معتبر می‌نمایند. زیتون سبز یکی از همین گونه ها و از افزودنی خوش طعمی است که می‌ توان برای تغییر مزه سالادها و پیش غذاها در آن استفاده کرد و یا ب..
ناموجود
زیتون سبز قطعه شده فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: زیتون سبز قطعه شده فله ای
خواص زیتون سبز قطعه شده فله ای  فواید برای مصرف و گنجاندن این محصول در رژیم غذایی بسیار است که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: این محصول دارای نوعی چربی مفید بوده که می‌تواند جایگزین مناسبی برای انواع چربی‌های دیگر به شمار آمده و پیوند دیگر چربیها را شکسته به مرو..
ناموجود
زیتون بدون هسته فله ای
نا موجود
Brand: متفرقه :: زیتون بدون هسته فله ای
ما ایرانیان عادت داریم که در مهمانی و دورهمی‌ها به بهترین شکل و با بهترین مواد غذایی و خوراکی از مهمان خود پذیرایی نماییم یکی از این اقلام که به صورت دورچین غذا به کار می‌رود زیتون است که البته اگر به دنبال مناسب ترین شکل آن برای مهمانی هستید و یا کودکانی دارید که علاقه مندید به خوردن این محصول به س..
ناموجود
ترشی هندی فله ای
نا موجود
ترشی مکزیکی فله ای
نا موجود
ترشی مهک فله ای
نا موجود
ترشی مخلوط فله ای
نا موجود
ترشی لبنانی فله ای
نا موجود
ترشی بلغاری فله ای
نا موجود
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)