Your Cart

سرکه، آبلیمو و آبغوره

Brand: وردا-varda :: سرکه خانواده کوچک وردا 2 لیتر
بساط ترشی انداختن یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات هر خانه‌ای در ایران است، انواع سبزیجات با عطر فلفل و سیرو خانواده‎‌هایی که مشغول آماده کردن شیشه‌هایی هستند که در طول زمستان یکی از دورچین‌های مورد علاقه غذاها محسوب شده وطرفداران زیادی دارد. ماده اصلی که در بین نقش نگهدارنده طبیعی داشته و چاشنی و مزه..
18,150 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه تقطیری سفید وردا 500 گرم
تهیه ترشی در خانه یکی از اتفاقات هیجان انگیزی است که رنگ و طعم را مهمان سفره‌هایمان می‌کند، البته در این زمینه هم باید ریسک پذیر بود و از مواد جدید در آماده‌سازی ترشی‌ها استفاده کرد. اما نکته مهم انتخاب سرکه‌ی باکیفیت است. برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید..
6,980 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه تقطیری کاراملی وردا 500 گرم
اگر یک نصفه کلم قرمز در خانه دارید که نمی‌دانید باید با ان چه کار کنید و در حال پلاسیدن است بهترست به فکر ترشی انداختن آن باشید کافیست که تنها برای خرید سرکه کوچک مقرون به صرفه اقدام کنید.برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید انواع سرکه را به دلیل تنوع بالایی ..
6,980 تومان
Brand: مهرام-mahram :: آبلیمو ترش مهرام 500 میلی لیتر
اعتماد به شرکت‌های صنایع غذایی به واسطه رابطه مستقیم تولیدات آنها با فرآیند سلامتی کار آسانی نیست و باید حسن سابقه آنها را در خرید مدنظر داشت. به واسطه عملکرد خوب برخی برندها در عرضه محصولاتی خاص نام ‌آنها تا سالیان سال در ذهن مخاطبان حک می‌شود، انواع سس‌های مهرام اعم از مایونز، هزار جریزه ، فرانسه ..
17,500 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه سیب وردا 2000 گرم
شاید اولین چیزی با شنیدن نام سرکه به ذهن همگی ما خطور کند دبه‌ها و شیشه های ترشی مادرمان باشد که هر سال پاییز و زمستان جلوه و عطر عجیبی به خانه و سفره‌ها می بخشید؛ اگر شما هم به دنبال سرکه‌ی سیب سالم و مرغوب هستید تا ترشی خانگی درست کنید یا از خواص آن بهره ببرید، برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در ای..
24,000 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه بالزامیک وردا 250 میلی لیتر
امروز بیش از گذشته مزه دار کردن غذاها، پیش غذاها و دسرها اهمیت پیدا کرده اند و باعث گرایش به سمت چاشنی ها و افزودنی ها شده که نقش مهمی در این امر را ایفا می‌کنند. انواع مختلف سرکه در این بین نقش پررنگی دارند، که البته به علت ناشناس بودن کمتر مورد توجه بوده اند، بالزامیک از این دسته است که کم کم در ح..
29,800 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه وردا 1 لیتر
میوه‌ها هم علاوه بر سبزیجات و صیفی جات قابلیت تبدیل شدن به ترشی‌های خوشمزه را دارند بار یاین کار کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید تنها کافیست که سرکه‌ی خوبکه نگهدارند و طعم دهنده‌ اصلیست انتخاب کنید و دست به کار شوید. برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید انواع س..
12,100 تومان
Brand: اصالت-esalat :: آبلیمو اصالت 430 میلی لیتر
برند بقا متعلق به شرکت آرمان گلدشت است که فعالیت خود را از سال 1372 آغار کرده و سبد محصولات خود را با مواردی چون انواع مربا، ترشیجات، رب، سرکه، منسوجاتی مانند پلاستیک فریزر و ... را عرضه می‌کند. یکی از محصولات کاملاً طبیعی و سالم این برند آبلیموی بقا 430 گرمی است.یکی از شیوه‌های متداول مصرف این محصو..
12,500 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه خانواده وردا 3500 گرم
یکی از هنرهای ما ایرانیان در آشپزی تهیه ترشی از انواع سبزیجات و حتی میوه‌هایی است که در دسترس ماست اما فراموش نکنیم که ماده اصلی که در این بین نقش نگهدارنده طبیعی داشته و چاشنی و مزه دهنده نیز به شمار می‌رود سرکه است. برند وردا یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه اینگونه تولیدات به شمار می‌آید که خرید انوا..
29,800 تومان
Brand: یک و یک :: سرکه سیب یک و یک 330 میلی لیتر
انواع سرکه فرآورده‌های ترش مزه‌ای هستند که از میوه‌هایی چون انگور، سیب و ... به دست می‌آیند و مصارف آنها بیشتربه صورت چاشنی در غذاها و سالادها و یا برای ترشی انداختن است اما این روزها کاربدهای متعدد و متنوعی یافته‌اند که پرداختن به آنها مجال طولانی‌تری می‌طلبد. سرکه‌ی سیب در چندساله اخیر به دلیل موث..
7,100 تومان
Brand: یک و یک :: سرکه تقطیری کارامل دار یک و یک 2000 میلی لیتر
اطمینان به تولیدات یک نام تجاری وابسته به تجربه‌ی بالا، مواد اولیه تازه مورد استفاده و ... است. یک و یک یکی از برندهایی که با اطمینان می‌توانید محصولات آن را خریداری کنید. این برند که متعلق به شرکت دشت مرغاب بوده و در 145 کیلومتری شهر شیراز فعالیت می کند. این مجموعه نام آشنا از معروفترین برندهای ایر..
17,200 تومان
Brand: مهرام-mahram :: آبلیمو ترش مهرام 250 میلی لیتر
چاشنی‌های بخش مهمی از آشپزی را تشکیل می‌دهند و به عنوان کاربردی ترین  ابزار برای طعم دهی به شمار می‌روند، آشپزی ایراینی هم از این قاعده مستثنی نبوده و از مواد مختلفی نظیر انواع ادویه، طعم دهنده و آبلیمو و آبغوره در این راستا سود می‌جوید. صنایع غذایی متعددی هم در این راستا به فعالیت پرداخته و مح..
9,500 تومان
Brand: وردا-varda :: سرکه بالزامیک وردا 500 میلی لیتر
امروز بیش از گذشته مزه دار کردن غذاها، پیش غذاها و دسرها اهمیت پیدا کرده اند و باعث گرایش به سمت چاشنی ها و افزودنی ها شده که نقش مهمی در این امر را ایفا می‌کنند. انواع مختلف سرکه در این بین نقش پررنگی دارند، که البته به علت ناشناس بودن کمتر مورد توجه بوده اند، بالزامیک از این دسته است که کم کم در ح..
44,800 تومان
سرکه کارامل دار بقا 490 گرم
نا موجود
Brand: بقاء-baghaa :: سرکه کارامل دار بقا 490 گرم
چاشنی‌ها نقش عمده در ساخت آماده سازی و تهیه سس‌ها دارند، رسپی‌های متعددی وجود دارد که طعم و مزه غذاها و سالادهای شما را تنها با یک افزودنی و چاشنی زیر و رو خواهد کرد در این میان سرکه نقس مهم عمده‌ای دارد و خرید نوع مرغوب انتخاب مهمی به شمار می‌رود. بقا متعلق به شرکت آرمان گلدشت است که فعالیت خو..
ناموجود
سرکه کارامل دار بقا 3 لیتر
نا موجود
Brand: بقاء-baghaa :: سرکه کارامل دار بقا 3 لیتر
یکی از رسومات زیبا و دلپذیر ما ایرانیان ترشی انداختن است وقتی مادرها و مادربزرگها وسایل پر از رنگ و لعاب  را دور خودشان می چینند و کوچکترها با ذوقی وصف نشدنی مشغول خرد کردن سبزیجات و صیفی‌جات می‌شدند و در این میان بوی سرکه نوید یک سال ترشی‌های متنوع و خوشمزه بود، اگر هنوز هم دنباله‌‌رو این رسم ..
ناموجود
سرکه سیب میلانو 500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: میلانو-milano :: سرکه سیب میلانو 500 میلی لیتر
سیب‌های قرمز مانند اکثر میوه‌ها آنقدر مفیدند که هرچه ازفواید آن گفته شود کم است از فرآورده های این میوه  نیز می توان همان خواص را و چه بسا بیشتر بهره برد ، خود محصول ، آب طبیعی آن و این اواخر سرکه‌ی سیب محصول بسیار جذابی است که نه فقط یک چاشنی برای غذا ، سالاد و انواع ترشی بلکه هم پای یک دارو م..
ناموجود
سرکه سیب تخمیری وردا 500 میلی لیتر
نا موجود
Brand: وردا-varda :: سرکه سیب تخمیری وردا 500 میلی لیتر
چاشنی ها علاوه بر اینکه که طعم‌دهنده‌های فوق العاده ای هستند یک نگهدارنده قوی و ضد میکروب نیز به شما رمی‌روند به همین دلیل خرید انواع سرکه برای درست کردن ترشی‌ها در برخی فصول، اگر شما هم به دنبال یک مارک معروف و مطمئنید تا بتواند یک چاشنی خوش طعم و با ماندگاری بالا که با تمامی موازین بهداشتی تهیه گر..
ناموجود
سرکه سیب آمریکن گاردن 473 میلی لیتر
نا موجود
Brand: امریکن گاردن-american garden :: سرکه سیب آمریکن گاردن 473 میلی لیتر
اگر به دنبال برند خارجی برای تهیه چاشنی و موادغذای مورد نیاز ب رای خانه و آشپزخانه هستید پیشنهاد ما به شما American Garden آمریکن گاردن است که اینگونه خود را معرفی می‌کند: " امریکن گاردن بیش از دو دهه پیش با یک محصول آغاز به کار کرد اما امروزه ما بیش از 250 محصول داریم و می توان آن را در سوپر مارکت ..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 51 (3 صفحه)