Your Cart

عدس درشت کشت سبز شیراز 450 گرم

عدس درشت کشت سبز شیراز 450 گرم
عدس درشت کشت سبز شیراز 450 گرم
21,300 تومان
  • موجودی: موجود
  • :: عدس درشت کشت سبز شیراز 450 گرم

بُنشَن سهم عمده‌ای در مایحتاج ایرانیان داشته و دارد، انتخاب نوع مرغوب آن به ویژه اینکه حبوبات سهم عمده‌ای در آشپزی هم دارند همیشه دغدغه جدی و اصلی در این زمینه بوده است و شاید جالب باشد که بدانید د رمورد عدس که یکی از انواع بشن‌هاست استانداردهای بین المللی هم برایشان مطرح شده و طبق آن سنجیده می‌شود به طور مثال اندازه‌ی عدس‌ها هم مطابق تعاریف دقیقی است، به عدس‌های درشت که در تجارت بین المللیLaird Type  گفته می‌شود که اندازه‌ی آنها حدود 6 تا 7 میلیمتر بوده و وزن تقریبی دانه‌ها بین 62- 70 گرم است. 

بسیاری معتقدند نوع درشتش برای آش بهتر است و نوع ریز آن برای عدس‌پلو البته لزومی برای رعایت دقیق این نکته نیست و در هر موردی قابل استفاده اند و اختصاصی نیستند.پیشتر محصولاتی چون لوبیا قرمز، دانه ذرت، ماش و ... را معرفی کرده بودیم، اینبار از خواص عدس درشت کشت سبز 450 گرمی به شما خواهیم گفت.


عدس-درشت-کشت-سبز-شیراز-450-گرم-19hyper

خواص عدس

این دانه‌های ریز حبوباتی منبع غنی فیبرند که یک تنه در مقابل کسترول بد خون ایستاده و افزایش آن را متوقف می‌کند، علاوه بر این جلوی قند خون را نیز خواهد گرفت.

دوست قلب است: محققان این حرف را طی تحقیقاتی که چند سال پیش بر روی مردم چند کشور مختلف از آمریکا، نیوزلند، آسیا انجام شد،ثابت کردند. گروهی که میزان مصرف بنشن به ویژه عدس در بین آنها بیشتر بود به صورت چشمگیری حملات و بیماری‌های قلبی در بین آنان بسیار کم بود. 

خانم‌های جوان، زنان باردار و یا زنانی که در دوران شیردهی هستند به دلیل اینکه اغلب کم خونی و فقر آهن دارند اگر به دنبال معجزه در این زمینه‌اند این دانه‌های معجزه آسا  را فراموش نکنند.

نکته:

برای حفظ کیفیت این محصول را در جای خشک و خنک و در محفظه‌هایی با درب کیپ نگهداری کنید.


اطلاعات کلی
نوع: عدس
برند: کشت سبز
وزن: 450 گرم
ویژگی: درشت
مبدا برند: ایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.