Your Cart

میوه تازه

گیلاس
نا موجود
Brand: متفرقه :: گیلاس
گیلاس؛ دردانه‌ی تابستانیتابستان به خاطر میوه‌های رنگارنگ و خوشمزه بسیار محبوب است. تنوع میوه تازه نیز در این فصل بسیار زیادست. یکی از دوست داشتنی‌ترین آنها گیلاس است که علاوه بر طعم دلچسب رنگی اشتهابرانگیز نیز دارد. در کنار این موارد البته باید به خواص آن نیز پرداخت تا لذت مصرفش برایتان دوچندان شود...
ناموجود
گلابی
نا موجود
Brand: متفرقه :: گلابی
اگر یک روز کاری و یا درسی پر تنشی را پشت سر گذاشته باشید و دنبال رفع استرس و به دست آوردن نشاط داشته باشید، خوردن یک گلابی راه حل بسیار مناسبی ست، علاوه بر تمام اینها زخم‌ها را مدت زمان کم بهبود می‌بخشد پس برای رفتن به عیادت یک بیمار انتخاب هوشمندانه است. پتاسیم فراوان دارد و در کاهش فشار خون مفید ا..
ناموجود
هندوانه آناناسی
نا موجود
هندوانه
نا موجود
Brand: متفرقه :: هندوانه
هندوانه؛ میوه‌ای به قدمت تاریختابستان نوستالژیک برای ما ایرانیان با حیاطی قدیمی و خشتی، دروهمی‌های شلوغ، بوی کاهگل آب‌زده، حوض فیروزه‌ای رنگ و هنداونه‌ی خنک داخل حوض معنا می‌گیرد؛ میوه‌ای که حضور خوشرنگش در تابستان منتقل کننده حس نابی است و می‌تواند جایگزین بسیاری از خوراکی‌های مضر شود. در م..
ناموجود
هلو
نا موجود
Brand: متفرقه :: هلو
تابستان فصل میوه‌های هیجان انگیزست، که خوشرنگ و خوش طعم هستند و علاوه بر اینها خاصیت‌های زیادی دارند. هلو یکی از این دوست داشتنی‌های جذاب است که عطر ملایم و طعم دلچسبی دارد ،که نه تنها به شکل سنتی در پذیرایی‌ها سرو می‌گردد بلکه در دسرها، شیرینی‌ها، کیک‌ها استفاده می‌شود، آبمیوه‌ی آن نیز برای مهمانی ..
ناموجود
نارگیل
نا موجود
Brand: متفرقه :: نارگیل
نارگیل؛ استواییِ پرخاصیتنارگیل مانند انبه و آناناس از میوه‌های گرمساری فوق العاده‌ایست که طعم بینظیری دارد و علاوه بر آن دارای خواص فراوان است. همه‌ی اجزای این میوه از جمله: روغن نارگیل ، آب و قسمت گوشتی آن هرکدام استفاده خاص خود را دارا هستند. که مفصلاً در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. ه..
ناموجود
موز
نا موجود
Brand: متفرقه :: موز
موز میوه‌ای استوایی و مختص مناطق گرمسیری است که علاوه بر استفاده خوراکی از اسانس آن در لوازم آرایشی و بهداشت بخصوص مایع ظرفشویی و مایع دستشویی استفاده می‌شود. درتهیه انواع ژله، کرم کارامل، کیک نیز از آن بهره می‌برند. در واقع علاوه بر طعم و عطر که مرکز توجه به این میوه هستند خواص شگفت انگیزی  دا..
ناموجود
طالبی گردآبادی
نا موجود
طالبی آناناسی
نا موجود
Brand: متفرقه :: طالبی آناناسی
طالبی؛ میوه‌ی فرانسوی الاصلمیوه تازه  بخصوص میوه‌های تابستانی به دلیل تنوع و مزه متفاوت همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرند؛ مانند خربزه مشهدی ، هندوانه آب‌دار و ... که در این فصل گرم کار تأمین آب بدن را نیز انجام می‌دهند. طالبی هم یکی از همین میوه‌هاست که ریشه آن به کشور فرانسه و الجزایر بر..
ناموجود
شلیل شمس
نا موجود
Brand: متفرقه :: شلیل شمس
شلیل شمس از درخت‌های تنومند، سریع الرشد بوده و میوه‌ی بسیار زیادی دارند. برداشت آن اغلب در تیرماه است و محصولاتش رنگ قرمز روشنی دارد. از دلایل پر طرفدار بودن آن طعم و مزه عالی، عطر فوق العاده و گوشتی بودن آنست بدین شکل که هسته به گوشت چسبان است. این میوه قدمت 2000 ساله دارد و در آسیا کشت گسترده ای د..
ناموجود
سیب قرمز
نا موجود
Brand: متفرقه :: سیب قرمز
یک ضرب المثل متداول بین همه ملتها البته با اشکال گوناگون وجود دارد: " خوردن روزانه یک سیب شما را از پزشک بی نیاز می‌کند" این سخن نشان اهمیت و خواص بسیار زیاد این میوه دارد که انواع گوناگونی داشته و یکی از فایده ترین نوع آنها سیب قرمز است. رنگ سرخ آن نشان از آنتی اکسیدان بالاست و هرچه این رنگ تیره تر..
ناموجود
سیب زرد
نا موجود
Brand: متفرقه :: سیب زرد
میوه‌ها گاهی تنوعی بی نظیری دارند که البته در خواص اصلی با هم تفاوت ندارند اما طعم و مزه متفاوت و ظاهری مختلف دارند، این به سلیقه مصرف کننده خواهد بود که کدامیک را انتخاب کند،سیبها نیز از این قاعده جدا نیستند و به اشکال مختلف می‌توان از آنها سود جست از تهیه شیرینی و پای تا سرکه و موارد دیگر که در اد..
ناموجود
خرمالو
نا موجود
Brand: متفرقه :: خرمالو
پاییز علاوه بر اینکه خود فصل جذاب و رنگارنگی است، میوه‌های رنگارنگ و دلچسبی هم دارد. رنگ‌های گرم میوه‌های پاییزی جلوه‌هایی از آفرینش هستند که درس بخشندگی را می‌آموزند؛ در فصلی که همه آن را زمان بی باری و بی برگی قلمداد می‌کنند باز درختان با سخاوت انسان را مهمان ثمره خود می‌نمایند.درختهای بدون برگ ام..
ناموجود
توت فرنگی
نا موجود
Brand: متفرقه :: توت فرنگی
توت فرنگی؛ ملکه‌ی میوه‌های آسیاییطبیعت و محصولاتی که در آن رشد می‌کند علاوه بر مفید بودن گاهی شگفت انگیز هستند. توت فرنگی نیز یکی از این عجایب طبیعی به شمار می‌رود. این میوه‌ی خوش رنگ لعاب و خوش طعم بومی ایران نیست و یکی از مهمانان خارجی محسوب می‌شود که از مناطق معتدل به کشورمان سفر کرده است. نام عل..
ناموجود
نمايش 1 تا 20 از 28 (2 صفحه)