Your Cart

صیفی و سبزیجات

گوجه گیلاسی
نا موجود
Brand: متفرقه :: گوجه گیلاسی
این محصول خاستگاهی ایرانی و آسیایی ندارد و در اوایل قرن 19 کشت آن در خاورمیانه مرسوم شد. از راه ترکیه و ارمنستان وارد ایران شد و به همین دلیل به آن گوجه ارمنی نیز گفته می‌شد و جالبتر اینکه اول نوع کوچک یا همان گیلاسی وارد شد و بعد گوجه‌های بزرگتر و به همین تفاوت اندازه گوجه فرنگی نام گرفت. خاندان قا..
ناموجود
گوجه
داغ نا موجود
Brand: متفرقه :: گوجه
گوجه خاستگاهی ایرانی و آسیایی ندارد و در اوایل قرن 19 کشت آن در خاورمیانه مرسوم شد. از راه ترکیه و ارمنستان وارد ایران شد و به همین دلیل به آن گوجه‌ی ارمنی نیز گفته می‌شد و جالبتر اینکه اول نوع کوچک یا همان گیلاسی وارد شد و بعد گوجه‌های بزرگتر و به همین تفاوت اندازه  فرنگی لقب گرفت. خاندان قاجا..
ناموجود
گل کلم
نا موجود
Brand: متفرقه :: گل کلم
گیاهان و مواد غذایی یکی از سالم‌ترین منابع غذایی برای بشر به شما می‌روند که به بهبود کیفیت زندگی و سلامت کمک بزرگی می‌نمایند، گل کلم بخصوص به عنوان ماده‌ی اصلی ترشی و شوری در بین ایرانیان جایگاه ویژه دارد، اما روشهای متفاوت برای طبخ و مصرفش وجود دارد که بعد از بررسی خواص یکی از این شیوه‌ها آورده شده..
ناموجود
کلم قمری
نا موجود
Brand: متفرقه :: کلم قمری
کلم‌ها به دنیای آشپزی تنوع و سلامت می‌بخشد و استفاده از سبزیجات البته نه فقط در چند ساله اخیر به دلیل آگاهی بیشتر از نقش آنها در سلامتی بلکه از گذشته در آداب و سنن غذایی ما جایگاه ویژه ای دارد. یکی از مواد اولیه محبوب کلم قمری است که در ادامه تعدادی از خواص آن به همراه یک آش سنتی اصفهان را که به وسی..
ناموجود
کلم قرمز
نا موجود
Brand: متفرقه :: کلم قرمز
سبزیجات با رنگ‌های جذاب و دوست داشتنی‌شان بخش بزرگی از آشپزی و سفره را به خود اختصاص داده‌اند. سالادها یکی از پیش غذاهای مرسومی هستند که علاوه بر سلامت بالا رنگهای اشتهابرانگیزی داشته و جلوه‌ی خاصی به وعده‌ی غذایی و پذیرایی شما می‌بخشند در این میان کلم قرمز چه به صورت خام و تازه در سالاد و چه به صور..
ناموجود
کلم سفید
نا موجود
Brand: متفرقه :: کلم سفید
کلم‌ها خانواده جذابی از سبزیجات هستند که در انواع سالاد و ترشیجات مورد استفاده قرار می‌گیرند، که اغلب به عنوان دورچین در سفره‌ای ایرانی جایگاه ویژه دارند و طرفداران خاص خود را، به همین دلیل است که علم به خواص و آشنایی با رسپی سالادها بسیار به کار می‌آید.خواص کلم سفیددرمان سردردهای مزمن بوده زیرا گرد..
ناموجود
کدو
نا موجود
Brand: متفرقه :: کدو
یکی از سبزیجات که از آن به عنوان معجزه در لاغری نام می‌برند و جز کم کالری ترین این نوع محصولات به شمار می‌رود کدو سبز است که خواص بی‌پایانی داشته و در انواع خورشت و سالاد استفاده می‌شود، بدین معنی که مصرف آن هم به صورت خام و هم به صورت پخته رواج دارد. در ادامه خواصش را با هم مرور خواهیم کرد.خواص کدو..
ناموجود
کاهو چینی
نا موجود
Brand: متفرقه :: کاهو چینی
به دلیل شکل منظم ، شست و شو و برش آسان‌تر کاهوی گرد یا همان کاهوی چینی در سالادها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد البته در خواص با دیگر انواع آن تفاوتی ندارد در ادامه این خواص را به همراه دستور تهیه یک سالاد متفاوت با یکدیگر مرور خواهیم کرد.خواص کاهوپیشگیری از دیابت عضله سازی در بدنسازها: میزان..
ناموجود
کاهو
داغ نا موجود
Brand: متفرقه :: کاهو
سبزیجات جایگزین مناسبی برای تنقلات امروزی هستند و با عادت دادن ذائقه به مصرف اینگونه مواد می‌توان به سلامت خود و خانواده کمک کرد، یکی از محصولات کاهوست که انواع مختلفی دارد و در شهرهای مختلف ایران کشت می‌شود. قیمت مناسب، خواص بسیار زیاد  کاربرد ان در انواع سالاد و حتی ماسک‌های زیبایی از مواردی ..
ناموجود
پیاز سفید
نا موجود
Brand: متفرقه :: پیاز سفید
زمان تقریبی مطالعه :  1 دقیقه و 12 ثانیه  اگر یکی از دلایل عدم مصرف پیاز بو و عطر تند است باید بدانید که خود را از بسیاری از خواص آن محروم می‌کنید و بهترست به جای حذف کامل آن از پیازسفید که متعادل‌تر است استفاده نمایید. این گیاه دو ساله در فرهنگ غذایی ما جا دارد و علم به ..
ناموجود
لیمو خارگی
نا موجود
Brand: متفرقه :: لیمو خارگی
ایران مهد مرکبات  و لیمو نیز که از همین تیره است که در نقاط مختف کشور رشد می‌کند و به بار می نشیند، لیمو خارگی که به لیموسنگی هم در بین شناخته می‌شود یکی از خوش طعم ترین و آبدارترین این مدل لیموهاست. طعم ترش و بینظیر آن حس نشاط و سر زندگی را در انسان بیدار می‌کند. تهیه آبلیمویی که به عنوان چاشن..
ناموجود
لیمو ترش
نا موجود
Brand: متفرقه :: لیمو ترش
طعم ترش و بینظیر لیموترش حس نشاط و سرزندگی را در انسان بیدار می‌کند. تهیه آبلیمویی که به عنوان چاشنی در خانه استفاده شود و اطمینان از سلامتی آن حاصل شدنی باشد، یک مسئله مهم بوده و بهترین روش برای این کار استفاده از لیموهای تازه و آبگیری آنها به اندازه استفاده روزانه در خانه خواهد بود.این چاشنی و دور..
ناموجود
لوبیا سبز
نا موجود
Brand: متفرقه :: لوبیا سبز
سبزیجات یکی از بزرگترین منابع تامین انرژی و مواد مغذی برای بدن هستند که سالمترین مواد اولیه برای تهیه غذاها نیز به شمار رفته و بسیاری از آنها پایه ثابت تهیه انواع غذا و ترشی در بین ما ایرانی‌هاست. لوبیاسبز یکی از این سبزیجات دوست داشتنی‌ست.خواص لوبیا سبزمنبع غنی ویتامین K است و به همین دلیل در بهبود..
ناموجود
فلفل دلمه رنگی بلند
نا موجود
Brand: متفرقه :: فلفل دلمه رنگی بلند
فلفل‌ها دنیای متنوع و رنگی زیبایی دارند. شاید با شنیدن این اسم این نوع محصولات اولین چیزی که به ذهن انسان برسد تند بودن باشد اما فلفل‌دلمه از این قاعده جداست و مزه متفاوتی دارد. نوعی رنگی آنها به دلیل اینکه دیرتر از شاخه چیده می‌شوند از فلفل دلمه‌ای سبز خاصیت بیشتر دارند و مصرف آنها در یک رژیم غذایی..
ناموجود
فلفل دلمه رنگی
نا موجود
Brand: متفرقه :: فلفل دلمه رنگی
فلفل‌ها دنیای متنوع و رنگی زیبایی دارند. شاید با شنیدن این اسم این نوع محصولات اولین چیزی که به ذهن انسان برسد تند بودن باشد اما فلفل‌دلمه از این قاعده جداست و مزه متفاوتی دارد. نوعی رنگی آنها به دلیل اینکه دیرتر از شاخه چیده می‌شوند از فلفل دلمه‌ای سبز خاصیت بیشتر دارند و مصرف آنها در یک رژیم غذایی..
ناموجود
فلفل دلمه
نا موجود
Brand: متفرقه :: فلفل دلمه
طعم و عطر هر غذایی بستگی به مواد اولیه‌ای دارد که در آن استفاده می‌شود فلفل‌های دلمه‌ای یک از مواد اولیه سالم و خوش رنگ و لعابی هستند که ماهیت غذا را متحول کرده و آنها را اشتها برانگیز می‌کنند. اگر به دنبال تهیه یه صبحانه متفاوت و خواص این ماده غذایی هستید خوردن ادامه مطلب را از دست ندهید.خواص فلفل ..
ناموجود
شلغم
نا موجود
Brand: متفرقه :: شلغم
یکی از گیاهان بسیار مفید که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد شلغم است، رشد این گیاه در فصل سرما بسیار زیادست و شاید به همین دلیل درمان سرماخوردگی محسوب شده و اثر آن برابر با پنی سلین برابرست، آنتی اکسیدان و ویتامین C فراوان موجود در آن در صورت مصرف خام بیشتر سودمند خواهد بود اما اگر معده‌ی حساس دارید بخا..
ناموجود
سیر
نا موجود
Brand: متفرقه :: سیر
سیر؛ شگفت‌انگیز و پرخاصیتفارغ از بوی سیر، می‌توان به جرأت آن را پرخاصیت‌ترین سبزی و صیفی‌جات قلمداد کرد. دنیای بیکرانی از مواد مغذی و ویژگی‌های شگفت‌انگیزی که می‌تواند درمان بسیاری از بیماری‌ها باشد. ارزش غذایی آن چه به صورت خام، ترشی یا به کاربردن در غذا بالاست. خواص سیر:خوردن آن به صورت خا..
ناموجود
سیب زمینی
داغ نا موجود
نمايش 1 تا 20 از 34 (2 صفحه)