Your Cart

نمک و ادویه

Brand: سپید دانه :: نمک قوطی سپید دانه شیراز 600 گرم
نمک سپیدانه که در شرکت سپیدانه شیراز با شیوه های نوین و دستگاه های به روز تهیه می شود و تا امروز توانسته است رضایت مشتریان را تا حد زیادی برآورده کند. این شرکت با سه روش تبخیرخورشیدی، روش استخراج از معدن  و استخراج محلول نمکی، دست به تولید نمک های ید دار و کاملا بهداشتی می زند که البته  در..
3,000 تومان
Brand: کیمیا :: نمک کم سدیم کیمیا 500 گرم
کلمه نمک نشناس، در برابر ناسپاسی یک نفر به کار می رود، اما بهتر است که در مقوله این محصول که اتفاقاً در ایران گاهی بیش از حد هم محبوب است و استفاده می شود، نمک نشناسی را کنار گذاشته اتفاقا نمک شناس باشیم تا به جای مخفی کردنش سر سفره برای جلوگیری از خطراتش با خیال آسوده مصرف کنیم. شاید تعجب کنید که م..
4,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 1000 گرم
نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر عده زیادی کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دلیل استفاد..
2,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 250 گرم
نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم  یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر عده زیادی کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دلیل ..
3,000 تومان
Brand: سپید دانه :: نمک سپید دانه شیراز 5 کیلوگرم
نمک سپیدانه که در شرکت سپیدانه شیراز با شیوه های نوین و دستگاه های به روز تهیه می شود و تا امروز توانسته است رضایت مشتریان را تا حد زیادی برآورده کند. این شرکت با سه روش تبخیرخورشیدی، روش استخراج از معدن و استخراج محلول نمکی، دست به تولید نمک های ید دار و کاملا بهداشتی می زند که البته  در کل دن..
8,000 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 500 گرم
نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم  یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر عده‌ی زیادی کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دلی..
3,300 تومان
Brand: کشت سبز :: فلفل سیاه کشت سبز 90 گرم
ادویه‌ها نقش پررنگی در آشپزی ایفا می‌کنند باعث رنگ و بو بخشیدن به غذا می‌گردند، در این میان فقط نقش آنها به عنوان چاشنی مطرح نیست بلکه اکثر ادویه‌جات خواص دارویی نیز دارند از جمله: خواص فلفلمطالعات پژوهشی در رابطه با خواص آن تایید می‌کند که فلفل سیاه فعالیت مجاری گوارشی را تقویت می‌کند، هضم غذا..
11,200 تومان
Brand: کشت سبز :: فلفل سیاه کشت سبز 50 گرم
فلفل یک گیاه رونده است که آنچه که به صورت پودر مصرف می‌کنیم، میوه‌ی آن به صورت آسیاب شده‌اند و به سلطان ادویه‌ها شهرت داشته و بعد نمک بیشترین میزان کاربرد در آشپزی را دارد.خواص فلفلمطالعات پژوهشی در رابطه با خواص آن تایید می‌کند که فلفل سیاه فعالیت مجاری گوارشی را تقویت می‌کند، هضم غذا را تسریع کرده..
8,600 تومان
Brand: کشت سبز :: زرد چوبه کشت سبز 75 گرم
یکی از ادویه‌های پر مصرف که رنگ و جلوه‌ی خاصی به غذا می‌بخشد و یکی از پرمصرف‌ترین آنها در بین ایرانیان است زردچوبه است، زردچوبه گیاهی سرشار از ویتامین ها که در جنوب آسیا و هند می‌روید و به دمای مرطوب و بارانی نیاز دارد.این ادویه یکی از اصلی ترین مواد غذایی می باشد که مصرف بالایی در غذاهای آسیایی دار..
6,800 تومان
Brand: کشت سبز :: فلفل قرمز کشت سبز 65 گرم
میوه فلفل قرمز مزه تندی دارد که این تندی به علت ماده ای به نام کاپسیسین بوده واز ترکیبات گیاهانی از جنس کپسیکوم تولید شده که طبیعتی گرم دارد و زمانی که به مخاط دهان نزدیک می شود مغز آن قسمت از دهان را به اشتباه داغ احساس می کند. ماده موجود در این ادویه یک نوع آلکالوئید بوده که در برخی از گیاهان وجود..
6,800 تومان
Brand: برتر-bartar :: نمک برتر 2500 گرم
 نمک یکی از افزودنی های مهم غذاست که کم بودنش یا زیاد بودنش هر دو آزار دهنده است. البته شاید فکر کنید که حذف آن از وعده های غذایی به نظر بسیاری کار بسیار خوبی است و ضرری ندارد اما بهتر است بدانید که نمک در امر سوخت و ساز بدن، جابجایی پیام های عصبی و همچنین بهبود کارکرد عضله ها نقش مهمی دارد. دل..
4,900 تومان
Brand: کشت سبز :: پودر آویشن کشت سبز 50 گرم
یکی از افزودنی‌های مورد علاقه دوستداران فست فود و پیتزا، آویشن است. که علاوه بر عطر بینظیری که دارد طعم غذا را نیز از این رو به آن رو می‌کند. این ادویه علاوه بر کاربرد در غذا خواص دارویی فراوانی نیز دارد و در صنعت داروسازی بخصوص در شربت‌های ضد سرفه کاربرد دارد. پودر آویشن کشت سبز 50 گرم به شما کمک م..
9,600 تومان
Brand: کشت سبز :: پودر سیر کشت سبز 110 گرم
اگر در هر سال امکان استفاده از سیر را ندارید پودرسیر به عنوان یک انتخاب عالی برای تکمیل قفسه ادویه‌های شما به حساب می‌آید که می توان در انواع غذا و یا حتی برای تهیه سس‌های مختلف از آن استفاده کرد. طعم دهنده بسیار قدرتندی است و عطر اشتها برانگیزی هم به غذاها می‌بخشد. جالب است بدانید که پودرسیر نسبت ب..
10,500 تومان
Brand: گلستان :: فلفل سیاه گلستان 90 گرم
فلفل سیاه گیاهی با طبع گرم و خشک و طعمی تند است که از بوته‌های باریک و بلند بوجود می‌آیند. خواص بی نظیر آن سبب شده که از دانه‌ و نوع ساییده شده آن به عنوان ادویه در انواع غذاها استفاده شود. نه تنها فلفل سیاه که انواع دیگر آن در رنگ‌های مختلف قرمز و سبز نیز بسیار پر مصرف هستند. گلستان یکی از شرکت‌های..
16,900 تومان
Brand: کشت سبز :: زیره سبز کشت سبز 80 گرم
در فرهنگ غذایی هندی‌ها و مکزیکی‌ها زیره سبز نقش بسیار مهمی دارد، کمتر غذایی را در سفره این کشورها می‌توان یافت که از عطر و طعم آن بهره نبرده باشد، هم مصرف خالص آن رواج دارد و هم به صورت پودر در ادویه کاری و چیلی کاربرد دارد و از اجزای اصلی آنها محسوب می‌شود اگر دنبال دلیل هستید تا زیره سبز کشت سبز 9..
11,500 تومان
Brand: کشت سبز :: پودر دارچین کشت سبز 80 گرم
دارچین فقط در نوشیدنی‌ها، دمنوش‌ها و موارد اینگونه کاربرد ندارد بلکه از چوب یا پودر آن به راحتی میتوان در تغییر طبع و طعم غذا استفاده کرد. خواص باور نکردنی این ادویه آنقدر باور نکردنی که ساعتها می‌توان درباره‌ی آن نگاشت.خواص دارچینشاید باور نکنید که یک قاشق مرباخوری پودر دارچین به اندازه یک لیوان آب..
15,800 تومان
نمايش 1 تا 20 از 139 (7 صفحه)